ASUS Bilgisayarımı Ateşle için çektiğimiz video

Ömer videonu heyecanla bekliyorum :D bu arada bende yarışma için video hazırlamayı düşünüyorum videoyu düzenlediğin programın ismini banada verebilir misin ?

Ömer videonu heyecanla bekliyorum :D bu arada bende yarışma için video hazırlamayı düşünüyorum videoyu düzenlediğin programın ismini banada verebilir misin ?

Vallahi biz Windows Live Movie Maker kullandık. İşimizi gördü. Son rötüşlar, bugün upload edicem. ^^ Çok umutluyum ama, özelliklede Burak abinin çılgın video istiyorlar yorumu epey umutlandırdı beni. Ama 2 video var Recep abi en iyisi bu olmuş demiş. Tek rakibim o iki şahıs bu durumda. ^^

Abi ben tek laptobumu yaktım video şuan montaj aşamasında ama katılanların hepsi web cam karşısına geçmiş hikaye anlatıyor. Sadece 2 kişi yaratıcı birer çalışma haızrlamış onlar bile iyi değil. Çok umutluyum. İnşallah kazanırız. Kazanırsam şuan ki komple sistemimi forumdan bi arkadaşa çok uygun fiyata satacağım. ^^

Yalnız ASUS , eski bilgisayarındaki HDD hariç tüm bileşenleri alma hakkına sahip :)

Yalnız ASUS , eski bilgisayarındaki HDD hariç tüm bileşenleri alma hakkına sahip :)

İyiymiş, alsınlarda çekimde kullandığımız bilgisayarı yaktkım ve çöpe attım onun dışında bilgisayarım yok abi benim. Sizde biliyosunuz yok demi? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar Recep abi sağolsun eksikliklerimi ve video konusunda ne kadar aceleci davrandığımızı anladım. Sildik ve çok daha güzel bir video çektik montajı yapıyoruz. Bol bol komedi ve hareket oldu bu sefer. Biz genel görüşte alabilmek için 6-7 tanede arkadaş aldık yanımıza seyirci olarak. Onlar epey beğendi ve çok güldüler. Umarım aynısı sizin içinde geçerli olur. Yarın öbür gün koyacağım, beklemede kalın. ^^

Monoton konuşmalardan da uzak durun. Akıcı bir konuşma şart. Yarışmaya katılan herkes hayatına PC başında başlayıp PC başından kalkmadığı için konuşma sorunu yaşıyor. Konuşma konusunda pratik yapın gerekirse :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı