ASUS BM6820 SSD uyumu

Tunahan_67

Femtopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarıma SSD takmak istiyorum. Ancak anakartım eski ASUS BM6820_BM6620_BP6320 sizde SSD takılır mı? Kasada da boş hard diske yerleri var zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.5" SATA SSD takabilirsiniz. SATA II portlarınız varmış. Yani SSD'nin gerçek hızını alamazsınız ama yine de sisteminiz hızlanır. Hard disk kullanmaktan daha iyidir.

6820.png

2.5" SATA SSD takabilirsiniz. SATA II portlarınız varmış. Yani SSD'nin gerçek hızını alamazsınız ama yine de sisteminiz hızlanır. Hard disk kullanmaktan daha iyidir.

Eki Görüntüle 670938

Ama benim kasam bu değil yani kasamın markası Everest 263A. Yani dediğiniz büyüklük bu kasaya küçük ya da büyük gelebilir.
Ama benim kasam bu değil yani kasamın markası Everest 263A. Yani dediğiniz büyüklük bu kasaya küçük ya da büyük gelebilir.

Bir de ben bilgisayarı 2. el aldım ekran kartı Intel Graphics 4000 bilgisayar toplamaymış. Power Supply Max 350 wolt.

Kasanızda hard disk takmak için slotlar yok mu? Oraya takacaksınız. Kasanız şu şekilde görünüyor olması lazım. Montaj için uygun yer yoksa bir tane SSD kızağı alıp onun içine takabilirsiniz. Kızağı da boşluklardan birisine montajlarsınız.

263.jpg

Kasanızda hard disk takmak için slotlar yok mu? Oraya takacaksınız. Kasanız şu şekilde görünüyor olması lazım. Montaj için uygun yer yoksa bir tane SSD kızağı alıp onun içine takabilirsiniz? Kızağı da boşluklardan birisine montajlarsınız.

Eki Görüntüle 671063

Tamam teşekkürler. Peki önerebileceğiniz bir SSD var mı?
Kasanızda hard disk takmak için slotlar yok mu? Oraya takacaksınız. Kasanız şu şekilde görünüyor olması lazım. Montaj için uygun yer yoksa bir tane SSD kızağı alıp onun içine takabilirsiniz? Kızağı da boşluklardan birisine montajlarsınız.

Eki Görüntüle 671063

Zaten bende herhalde SSD yeri var benim HDD en alttaki bölmeden üstler boş.

Dosya Ekleri

• 717562otm2.jpg
    717562otm2.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı