ASUS Cerberus mouse alınır mı?

Elime uyar mı? Elim orta ile büyük arası.
Elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi söyleyin BURADAN.

Neye göre kime göre güvenilir? Bende almayı düşünüyorum.

Forumda alan kişiler var ben de aldım.
Bu arada almak zorunda değilsin ve alırken sorumluluk da sana ait bu arada yanlış anlaşılmasın,
"Kime göre neye göre" ne demek çözemedim.

Elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi söyleyin BURADAN.

Forumda alan kişiler var ben de aldım.
Bu arada almak zorunda değilsin ve alırken sorumluluk da sana ait bu arada yanlış anlaşılmasın,
"Kime göre neye göre" ne demek çözemedim.
Elim dikey 18 cm yatay 8.5 cm, elime oturur mu? Palm şekilde tutuyorum.

İade sözleşmesini bilmiyorum fakat kabul ediliyorsa sipariş edip deneyip, elinize oturmazsa iade edebilirsiniz.

Hocam bilmediğim site ile uğraşmak istemiyor babam, açıkçası PC kötü zaten çok kaliteli bir mouse almayada gerek duymuyorum, ASUS Cerberus almaya karar verdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Hocam bilmediğim site ile uğraşmak istemiyor babam, açıkçası PC kötü zaten çok kaliteli bir mouse almayada gerek duymuyorum, ASUS Cerberus almaya karar verdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Bütçen yetiyorsa bunu al. Deathadder v2 mini alıp iade edebilirsin eline uymazsa, sen bilirsin. İnternetten aldığın şeyleri 14 gün içinde iade edebiliyorsun.

Hocam Asus cerberus hiç mi gideri yok? Kötü mü?
Bütçen yetiyorsa bunu al. Deathadder v2 mini alıp iade edebilirsin eline uymazsa, sen bilirsin. İnternetten aldığın şeyleri 14 gün içinde iade edebiliyorsun.

Geri
Yukarı