ASUS Cerberus nasıldır?

Bütçe
200

Kingslayer44

Decapat
Arkadaşlar, hem PC'de hem Android cihazda kullanmaya uygun bir kulaklık arıyorum. Şimdi birkaç sorum olacak. Öncelikle aklıma en çok yatan kulaklık ASUS Cerberus yani.

Bu kulaklık ama anladığım kadarıyla 5-6 yıllık kulaklık. Ondan iyi olur mu, iyi ses kastırır mı bilmiyorum. Android'de PUBG Mobile'da ses kasmak için istiyorum. Bilgisayarda LoL falan oynarken sesim kaliteli gitsin diye istiyorum.

USB kulaklıklar daha iyi diyorlar. Eski anakartlarda özellikle benim anakartım eski ve harici ses kartım yok ama USB kulaklık alırsam bunu telefona bağlamakta zorlanacağım. Şarj girişiyle olması lazım ama ben şarjdayken de oyun oynadığım için bu pek işime gelmiyor.

Şu an PUBG Mobile da Piranha 2045 kulaklığı kullanıyorum 40 TL'lik 5 D stereo özelliği var sadece. Fena ses kasmıyorum. Bu ASUS Cerberus alırsam daha iyi olur mu?

Jack girişli 7.1 kulaklık alsam daha mı iyi?

Bu arada bütçem 200 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi ya peki önerebileceğiniz tek jack girişli farklı bir ürün var mı?

Ben bir başladım mı en kötü 5 6 saat oynuyorum.
Arctis'ler aşırı rahat oluyor da bütçeni çok aşıyorlar. Kafan küçükse Cerberus'u dene derim mağaza da falan var mı bilmiyorum ama ses kalitesi gerçekten en uçta; Arctis 3'ten bile iyi sesi. Onun dışında bir önerim yok, üzgünüm.

Arctis'ler aşırı rahat oluyor da bütçeni çok aşıyorlar. Kafan küçükse Cerberus'u dene derim mağaza da falan var mı bilmiyorum ama ses kalitesi gerçekten en uçta; Arctis 3'ten bile iyi sesi. Onun dışında bir önerim yok, üzgünüm.

Teşekkür ederim bir şey daha sorabilir miyim çok oldu biliyorum.

Ses teknolojisi olarak nedir mesela 5.1 7.1 3D stereo falan bilginiz var mı yani sağlam ses kastırırmı 360 derece etrafımda hangi sesin nerede geldiğini bulabilir miyim?

Teşekkür ederim bir şey daha sorabilir miyim çok oldu biliyorum.

Ses teknolojisi olarak nedir mesela 5.1 7.1 3D stereo falan bilginiz var mı yani sağlam ses kastırır mı 360 derece etrafımda hangi sesin nerede geldiğini bulabilir miyim?
Stereo olması lazım pek fikrim yok. Zaten binli rakamları geçmeden gerçek 5.1/7.1 kulaklık alamıyorsunuz, destekleyenler de sanal destekliyor (aslında 7.1 mi dediğinin cevabı bu, USB girişi yoksa kullanacağın cihaza bağlı) ve çoğunlukla kullanıcılar sesi bozduğu için kapatıyor. Ses kartına bağlı alacağın ses bu arada telefonun 60 mm sürücüleri besleyebilir mi?

Stereo olması lazım pek fikrim yok. Zaten binli rakamları geçmeden gerçek 5.1/7.1 kulaklık alamıyorsunuz, destekleyenler de sanal destekliyor (aslında 7.1 mi dediğinin cevabı bu, USB girişi yoksa kullanacağın cihaza bağlı) ve çoğunlukla kullanıcılar sesi bozduğu için kapatıyor. Ses kartına bağlı alacağın ses bu arada telefonun 60 mm sürücüleri besleyebilir mi?

Telefonum Xiaomi Redmi Note 8 Pro besler herhalde bilginiz var mı

PC de eski ama besler herhalde.

Geri
Yukarı