Çözüldü ASUS D409DA-BV158 laptopa Windows 10 yüklemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar abim bilgisayar araştır dedi bende bunu önerdim ve sipariş ettik. Yani günlük kullanım için gerekliydi ve ben 1 yıl önce kendi bilgisayarım için üst Windows 10 yüklemiştim o hala duruyor. Bir sıkıntı çıkar mı kurarken? Ve laptop nasıl?

Çözüm
Arkadaşlar abim bilgisayar araştır dedi bende bunu önerdim ve sipariş ettik. Yani günlük kullanım için gerekliydi ve ben 1 yıl önce kendi bilgisayarım için üst Windows 10 yüklemiştim o hala duruyor. Bir sıkıntı çıkar mı kurarken? Ve laptop nasıl?
Özellikleri günlük kullanım için yeterli gibi. Sadece ekran çözünürlüğü ve parlaklığını beğenmedim. Bu fiyata da bu kadar ekran verirler diyorum ve kabulleniyorum. :) Bir de RAM 8 GB yapılırsa güzel olur. Sonuçta paylaşımlı ekran kartı var ve Windows 10 kullanılacak. Benim için bu makinenin cazibesi hafifliği ve kolay taşınabilirliği olurdu. Windows 10 ile rahat rahat kullanılır. Hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehberler kurulum için yardımcı olacaktır.
Kolay gelsin.
Özellikleri günlük kullanım için yeterli gibi. Sadece ekran çözünürlüğü ve parlaklığını beğenmedim. Bu fiyata da bu kadar ekran verirler diyorum ve kabulleniyorum. :) Bir de RAM 8 GB yapılırsa güzel olur. Sonuçta paylaşımlı ekran kartı var ve Windows 10 kullanılacak. Benim için bu makinenin cazibesi hafifliği ve kolay taşınabilirliği olurdu. Windows 10 ile rahat rahat kullanılır. Hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kolay gelsin.

Çözüm
Özellikleri günlük kullanım için yeterli gibi. Sadece ekran çözünürlüğü ve parlaklığını beğenmedim. Bu fiyata da bu kadar ekran verirler diyorum ve kabulleniyorum. :) bir de RAM 8 GB yapılırsa güzel olur. Sonuçta paylaşımlı ekran kartı var ve Windows 10 kullanılacak. Benim için bu makinenin cazibesi hafifliği ve kolay taşınabilirliği olurdu. Windows 10 ile rahat rahat kullanılır. Hayırlı olsun.
Kolay gelsin.

1 yıl önceden kalan Windows 10 yüklü USB ile olur mu?

Geri
Yukarı