Asus D509DJ-BR038 Alınır Mı?

Az önce N11.com dan Asus laptopu satın aldık.
Gelince nasıl bir laptop olduğunu söyliyeceğim.
Laptop bugun geldi cok hizli cok seri ve az da olsa cpu yuk de 70 derece oluyor almisken altinada bi sogutucu almanizi oneririm biz boyle kullaniyoruz

Son düzenleme:
Priz bölümüne gelen kısmından bahsediyorsanız büyük ihtimalle priz soketıyle alakalı birşeydir. Yani laptopla alakalı bir şey değildir ama eğer laptopa takılan kısımla alakalı bir sıkıntıysa ben öyle bir sorunla karşılaşmadım. Bu arada bence bu laptopda oyun oynarken 2 kere düşünün çünkü bu oyun laptopu değil ve tek fanı var bu yüzden bilgisiyar ısınıcak ve ileriki dönemlerde sıkıntı çıkarıcaktır. Ben oyun oynamıyorum zaten fazla kullanmıyorum sadece EBA ya giriyorum. Bu yüzden bir gaming laptop almayı düşünüyorum eğer dolar kuru düşerse. Ama illa oyun oynucam diyorsanız cihaz size bir sıkıntı çıkarmaz çünkü oldukça güçlü bir çihaz fiyatına göre altına dandiriktende olsa bir fan 20 25 tl lik işinizi görür. Ama bu oyun laptopu değil.

Benim priz soketiyle alaklı bir sıkıntım yok. Laptopa takılan kısım yerine tam oturmuyor ve yerinden çok kolay bir şekilde çıkıyor. İade istesem kabul ederler mi? Kurulum falan yaptım yani.

Geri
Yukarı