ASUS DSL-AC 750 ve TP-Link Archer VR1200 modemlerde kopmalar oluyor

empire29

Hectopat
Elimde Asus Dsl-Ac 750-TP-Link Archer Vr1200 Modemler var bu iki modemde sürekli internet kopuyor özellikle akşam 20:00'den sonra gün içindede kopmalar oluyor.Ama ne hikmetse Telekomun verdiği TpLink W9970 V3 Modemi takınca internet bağlantım kopmuyor Telekom müşteri hizmetlerine en az 5 defa arıza kaydı oluşturdum hepsinde sorunu çözdük sıkıntı yok diyorlar...
Asus Dsl-Ac 750-TP-Link Archer Vr1200 Bu modemlerin garantiye vs gönderdim sorun yok dediler elimde kaldı bu modemler tüketici olarak nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim Forumdaki Yöneticiler Admin vs Bu Markalara ulaşabilirlerse bana gerçekten yardımcı olabilirlerse sevinirim tüketici heyeti vs uğraşmak istemiyorum daha doğrusu nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum sıkıntı ürünlerdemi Telekomdamı bu ürünleri iade edebilirmiyim ...

Ben böyle bir sorun yaşadım binadaki kutuda bana gelen kabloyu lehimleyerek direk camdan içeri yeni kablo çektim. CAT6 kablo kullandım 4 kabloyu 1 tele, 4 kabloyu diğer tele lehimlemiştim. 35 mgbit interneti evde 34 olarak sorunsuz kullanmıştım.

Türk Telekom'un verdiği modemler ASUS ve piyasada satılan birçok modemden daha düzgün çalışıyor. Tek kusurları kablosuz ağında sorular olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı