ASUS DSL-AC51 Bağlantı Kopması

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
Amazon üzerinden indirimle birlikte bu modemi aldım. Dün kurulumunu yaptım her şeyi eksiksiz girdim bağlantı sağlayabiliyorum fakat her 20 dakikada bir internet tamamen kopuyor, ne Wi-Fi çalışıyor ne de kablo ile çalışıyor. Bir süre sonra kendiliğinden düzeliyor. Modem arayüzünden baktım yazılım güncellemesi var mı diye herhangi bir güncelleme yok. Kurulum yaptığımdan beri sayısız kopma oldu. Sorun altyapıda desem eski ve kötü sayılabilecek Türk Telekom modemi kullanıyorduk nadiren kopmalar oluyordu? Bunun sebebi nedir nasıl düzeltebilirim? Yoksa iade edeceğim. Hat değerlerini konuya ekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.12.01 - 17.51.37.55 (2).png
    Desktop Screenshot 2021.12.01 - 17.51.37.55 (2).png
    36,9 KB · Görüntüleme: 50
@Recep Baltaş göndermek istedim fakat Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurduğumda benden kopmalar ile ilgili bilgi istediler, ve modemden bir benchmark yapmamı istediler tam hatırlamıyorum. Sonra da talebimi iptal ettiler, istedikleri bilgileri vermeme rağmen. Sizin videolarınızı izleyerek almıştım, hiç memnun kalmadım. Şu an Keenetic Extra kullanıyorum, bazen bir duvar arkadan bağlanamıyorum onun dışında da sorun yaşamadım. Yukarıda dediğim sürümleri de denedim olmadı.

Asus desteğe bu saat içinde ulaşamadığım için boş verdim zaten sürüm değişikliği pek bir şey değiştirmiyormuş. Modemi kaldırıp kutuladım yarın iade edeceğim. Eski Türk Telekom modemine geri döndüm şuan için.
Ah be hocam bi deneseydiniz keşke. Denemekten zarar gelmez baktınız olmuyo iade edin tabii ki.

@Recep Baltaş göndermek istedim fakat Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurduğumda benden kopmalar ile ilgili bilgi istediler, ve modemden bir benchmark yapmamı istediler tam hatırlamıyorum. Sonra da talebimi iptal ettiler, istedikleri bilgileri vermeme rağmen. Sizin videolarınızı izleyerek almıştım, hiç memnun kalmadım. Şu an Keenetic Extra kullanıyorum, bazen bir duvar arkadan bağlanamıyorum onun dışında da sorun yaşamadım. Yukarıda dediğim sürümleri de denedim olmadı.
Ürünün garantisi devam ediyorsa ve elinizde ise konuşalım, yardımcı olsunlar.

Ah be hocam bir deneseydiniz keşke. Denemekten zarar gelmez baktınız olmuyor iade edin tabii ki.

Denemek istesem hemen bağlantı kopuyordu açıkçası bu kadar verip bağlantı sorunları yaşamak hayal kırıklığına uğrattı. Kaldırdım eski modeme geçiş yaptım. Bakalım para iadesi yapılırsa yeni modeme geçiş yapacağız. 2 ay önce 320-350 TL arası olan Omni DSL şimdi 450 TL altında da yok maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı