ASUS DSL AC51 Modem alınır mı?

sisis52

Hectopat
Arkadaşlar bu modemi alacağım yalnız sormak istediğim birkaç soru var bilen kişiler yardımcı olabilir mi?
1- Mevcut kullandığım internet 16 Mbps ADSL olması lazım şimdi bu modemle bu şekilde kullanabilir miyim sıkıntı olmadan?
2- Yaklaşık 3 hafta kadar sonra internet hızımı yükselteceğim galiba VDSL olacak yükselme sonrası yine bu modemle sıkıntısız kullanabilir miyim?
3- Ev telefonumuz yok direk dış internet kablosundan alıyoruz, interneti sıkıntı olmadan kullanabilir miyim?

Modem link: ASUS Dsl-AC51 AC750 2 Port Adsl / Vdsl / Fiber Modem | Trendyol

Onun yerine bütçe yeterse bunu alın derim. Ben de dün sipariş verdim. Güncelleme ve yenilik konusunda fiyatına göre çok iyi bir ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama bütçeniz yetmezse o da güzel bir modeme benziyor.
Bu arada burada 10₺ daha ucuz.

Onun yerine bütçe yeterse bunu alın derim. Ben de dün sipariş verdim. Güncelleme ve yenilik konusunda fiyatına göre çok iyi bir ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
trendyolda yok bu indirimim var ordan almam lazım varsada ben mi göremedim ?

Ama bütçeniz yetmezse o da güzel bir modeme benziyor.
Bu arada burada 10₺ daha ucuz.
indirimle 370 e alacağım onu ama zorla bunu al dersen alabilirim bu arada bu dediğim modemi yazdıklarıma göre uyuyor değil mi ?
Alabilirsin AC-750 ile aynılar iyi bir modem.
modemi yazdıklarıma göre kullanabilirim değil mi sıkıntısız

Trendyolda var.
KN-2111 modeli benim attığım gelbura.com'la aynı.

Evet iki modem de yazdıklarınıza uyuyor.

İndirimle 370'e alacağım onu ama zorla bunu al dersen alabilirim bu arada bu dediğim modemi yazdıklarıma göre uyuyor değil mi?

Modemi yazdıklarıma göre kullanabilirim değil mi sıkıntısız.

Yukarıdaki arkadaşın dediği modemde adsl/vdsl2 uyumlu bir modem. Yani alsanda sıkıntısız kullanırsın. Ev telefonu bende de yok ASUS AC-750 var bende direkt telefon kablosunu takıp kullanıyorum.

Trendyolda var.
KN-2111 modeli benim attığım gelbura.com'la aynı.

Evet iki modem de yazdıklarınıza uyuyor.
keenetic daha iyi yani ?

Geri
Yukarı