Asus Dual GTX 1660 Ti ısınma sorunu yaratır mı?

Yaratcağını sanmıyorum hayırlı olsun yakın zamanda HDD-Ram takviyesini yaparsanız sizi uzun bir süre idare edecektir.
Not:Aldığınız kasanın hava akışının kötü olduğunu söyleyen insanlar vardı bir de anahtar yaparsanız o rahatsız edici kırmızı ledlerin hakimiyetini elinize alırsınız.

GTX 1660ti 95 derece sıcaklığa kadar çalışır.

375041

5100 TL'ye bu sistem mi? İade etme imkanınız varsa ise direk edin. Çok çok daha iyi PC'ler toplanır, keşke almadan önce yazmış olsaydınız. Kasa baştan aşağı facia...

5100 TL'ye bu sistem mi? İade etme imkanınız varsa ise direk edin. Çok çok daha iyi PC'ler toplanır, keşke almadan önce yazmış olsaydınız. Kasa baştan aşağı facia...
Katılıyorum, kasanın hava akışı sorunu var ve Hdd-Ram alarak 600Tl gibi bir masraf edecek iade edip RTX 2060 lı bir sistem toplanabilir bence.

Dosya Ekleri

• 3E6AE855-8BA0-4170-AF47-DD3CBE341649.jpeg
    3E6AE855-8BA0-4170-AF47-DD3CBE341649.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 103
Isınma problemi olacağını sanmıyorum. Üstteki arkadaşın dediği gibi bu fiyata çok farklı sistemler toplanabilir veya alınabilirdi. Vatan'dan hazır sistem almak pek mantıklı değil malesef.

Öncelikle Vatan'dan hazır bilgisayar almamak konusunda hem fikirim sizinle fakat fiyatlara tek tek baktığınız zaman, piyasadakiler ile öyle ahım şahım bir fark yok. Abartıldığı kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum fiyatın.

Fiyat olarak piyasa fiyatlarını biliyorum, kredi kartına taksitle aldığım için vatan daha mantıklı geldi bana ayrıca sepete eklediğim zaman 4903 tl ye geldi bana.Elimde 1 tb hard disk var.

Fiyat olarak piyasa fiyatlarını biliyorum, kredi kartına taksitle aldığım için vatan daha mantıklı geldi bana ayrıca sepete eklediğim zaman 4903 tl ye geldi bana.Elimde 1 tb hard disk var.

12 taksit seçeneği gelmiş mi vatanda. Yeni sisteme göre gelecek diyorlardı. Sitesinde hep 6 taksit seçeneği var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı