ASUS Dual OC RTX 3060 vs Zotac Twin RTX 3060 vs TUF RTX 3060

Slefm

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, bu üç ekran kartı arasında kalmış durumdayım. En düşük fiyatlısı Zotac RTX 3060. ısısı ve performansı benim için önemli ama çok değer verdiğim Recep Baltaş abim Zotac markasını önermemekte ısrarcıymış. Bu durumda Dual ile arasında 300 TL, TUF ile arasında 600 TL fark var. 600 TL verip TUF veya 300 TL verip Dual almaya değer mi? Çok fark olmayacaksa, özellikle ısısında, hangisini seçmeliyim?

Bu karar doğrultusunda diğer bileşenlerinde akıbeti değişecek. TUF'ların ısı konusunda çok iyi olduğunu biliyorum ama bütçem kısıtlı olduğundan zorluyor beni. Dual veya Zotac benim için daha iyi olur. Sizin düşünceleriniz neler?

Şunu da ekleyeyim. Zotac'ı marka olarak önermiyor Recep abi. Bu modelindeki videolarında izlediğim kadarıyla ısınması kötü gibi durmuyordu. Bunlardan birini kullanan varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum. ☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060 zaten fazla güç çekmeyen bir kart, tek fanlı Asus Phoenix modeli bile 70 dereceyi geçmiyordu bir testte, hangisi en ucuzu ise onu alabilirsiniz.

RTX 3060 zaten fazla güç çekmeyen bir kart, tek fanlı Asus Phoenix modeli bile 70 dereceyi geçmiyordu bir testte, hangisi en ucuzu ise onu alabilirsiniz.
Valla kral o kadar para verdikten sonra sıkıntı çıkmasını istemiyorum asus dual ile 83 derece yükte gördüğünü iddaa eden biri vardı bu forumda
Fiyatları ne kadar? Linkini atar mısın ürünlerin
Fiyatları ne kadar? Linkini atar mısın ürünlerin?
Zotac Dualden 300 tl daha ucuz Tuf Dual’den 300 tl daha pahalı ama dual ve zotac ile şuanlık düşünüyorum tufun ısınması çok iyi ama diğer bileşenleride güçlendirmek istiyorum.

Bu listedeki tier list kısmına bakıp seçimini yapabilirsin.

Valla kral o kadar para verdikten sonra sıkıntı çıkmasını istemiyorum asus dual ile 83 derece yükte gördüğünü iddaa eden biri vardı bu forumda

Zotac Dualden 300 tl daha ucuz Tuf Dual’den 300 tl daha pahalı ama dual ve zotac ile şuanlık düşünüyorum tufun ısınması çok iyi ama diğer bileşenleride güçlendirmek istiyorum.
Neyse sen fiyatını söylemeyeceksin. Önerim bu:

Bu listedeki tier list kısmına bakıp seçimini yapabilirsin.
Kral ilgin için teşekkürler ama burayı pek anlayamadım özet geçermisin farklarını bu arada senide görmüştüm sende dual almayı düşünüyordun galiba ne oldu alabildin mi?
Neyse sen fiyatını söylemeyeceksin. Önerim bu:

Öneri lazım değil reis bu üçü arasında karar tuf aslında çok düşünmüyorum zotac ve dual arasında karar veremedim.

Kral ilgin için teşekkürler ama burayı pek anlayamadım özet geçer misin farklarını bu arada seni de görmüştüm sende Dual almayı düşünüyordun galiba ne oldu alabildin mi?

Tier liste baktığında sıralama var yani en yukarıdaki en iyisi kısacası iyiden kötüye doğru tüm 3060 versiyonları sıralanmış.
Evet bende çok düşünmüştüm sonra bu listeyi görünce Aorus Elite 3060 modelini aldım 3060 serisinin en iyisi olarak gözüktüğü için.

Yeni konular

Geri
Yukarı