Elektronik ASUS Dual Radeon RX 6600 5.799 TL

Hocam umarım ciddi değilsiniz Sapphire modelini 20 gündür kullanıyorum kart 75 derecenin altında çalışmıyor diğer modellerle arasında tam 10 derece fark var.

Aman hocam yapmayın etmeyin son mesajlarıma bakarsan Sapphire modeli için ne kadar dert yandığımı görebilirsiniz aynı kartı 20 gündür kullanıyorum kart 75'ten aşağı düşmüyor bütçe sıkıntısı olmayan Sapphire modeline bulaşmasın.
bence sizin kartınız sorunlu bizzat kullanan arkadaşlarım var çünkü sapphire 6600 ü

8 gayet yeterli bence hem paylaşımlıda kullanıyor daha 3 4 yıl götürür.
Ha bir de 16 GB en düşük 14K'den başlıyor 3katı neredeyse.

Yazmıştım benim tercihim böyle diye aldığımda uzun süre kalıyor bende alabileceğimin en üstünü alıp kullanıyorum. Tercihim böyle 8 almak istemiyorum 16 daha mantıklı geliyor bana.

Arkadaşlar olay sadece Sapphire modelin sıcak olması değil internette forumlarda ve gruplarda vb. çok geziniyorum. RX 6600 ile problem yaşayan çoğu kişi Sapphire olan modeli kullanıyor. XFX 400 TL'ye değer. Ama Asus değmez.

Bir arkadaşımda XFX modeli bir diğer arkadaşımda da Sapphire Pulse vardı. İkisi arasındaki kıyaslamayı yaptıktan sonra XFX almayı düşünüyordum. Benim kartı aldığım dönem tüm RX6600 modelleri 5.750-7000 TL arasında seyrediyordu. 6k'ya inince Asus Dual olanı aldım. Bu arada soğutması diğer modellerden çok çok iyi. Alacak arkadaşlara hayırlı olsun. Aradaki fiyat farkını hak ediyor mu diye sorarsanız ediyor arkadaşlar. Soğutmanın önemini kullandığınız zaman anlıyorsunuz.

Son düzenleme:
Sapphire RX 6600 soğutma olarak leş, bu sebepten dolayı FPS kaybı da cabası almayın aldırmayın... 800 lira fazla verin düzgün soğutan bir ekran kartınız olsun.

Bence sizin kartınız sorunlu bizzat kullanan arkadaşlarım var çünkü Sapphire 6600'ü

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da mı yalan söylüyor dostum cücük kadar yapmışlar ekran kartını...

Bu fiyata Sapphire almıştım 1 ay önce, üzüldüm ama yapacak bir şey yok. Sapphire 75 derece altında pek çalışmıyor güncel üst düzey oyunlarda, kart böyle yani x'de 55 derece, y'de 75 değil. Uzun vadede sorun olur mu bilmem.

Sapphire RX 6600 soğutma olarak leş, bu sebepten dolayı FPS kaybı da cabası almayın aldırmayın... 800 lira fazla verin düzgün soğutan bir ekran kartınız olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video da mı yalan söylüyor dostum cücük kadar yapmışlar ekran kartını...
videoda benim dediğimi doğruluyor aslında genelde 70 lerde ve 75 derecenin üstüne çıkmadığı gözüküyor bu iyi bir değer

bence sizin kartınız sorunlu bizzat kullanan arkadaşlarım var çünkü sapphire 6600 ü
Senin arkadaşların yüke sokmayı bilmiyor o zaman.

Ben bu kartı özellikle test ettim max TBP'de 15 dakika yük düşmeden kalınca kart 80 dereceyi görüyor ve bu GPU Edge sıcaklığı, hotspot için +15 daha ekle.

Geri
Yukarı