ASUS Dual RTX 2060 ısınıyor

Bende RTX 2060 Super Aorus ile 77 derece görüyorum çok can sıkıcı kasada MB511 mesh.

Merhaba senin içinde geçerli yukarıda belirtiklerim. Oyuna girince MSI Afterburner programı ile fanları manuel olarak %70-75 arasına çekip dene sonuçlarını paylaş. Arkadaşınkide 10 derece düşüş olmuş dediğim gibi fanları düşük hızda çalışıyor genellikle bu da yazın sıkıntı oluyor.
Sıcaklıklar 65 dereceye düştü teşekkürler.

Rica ederim iyi forumlar.

Merhaba senin içinde geçerli yukarıda belirtiklerim. Oyuna girince MSI Afterburner programı ile fanları manuel olarak %70-75 arasına çekip dene sonuçlarını paylaş. Arkadaşınkide 10 derece düşüş olmuş dediğim gibi fanları düşük hızda çalışıyor genellikle bu da yazın sıkıntı oluyor.

Rica ederim iyi forumlar.
Teşekkür ederim yaz kış böyle fanlar zaten %85'e kadar çıkıyor o dediğim derecelerde yani %100 yük altında iken

Hocam bence gayet iyi. %99 tam yükte iken 71 derece gayet normal. Bu arada Valorant %99 GPU kullanıyorsa ne mutlu size. Bende %15 kullanıyor ve drop yiyorum. 😀

Aynı durum bende de var konu açacaktım :D Valorantta garip bir şekilde 70 dereceyi görüyorum diğer oyunlarda da 74-75 derecelerde dolaşıyor. Benim garip bulduğum durum çektiği watt değeri. Oyunlarda 170 watta kadar bir enerji tüketiyor AMD'den sonra çok garip geldi. Bir sorun yok sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı