ASUS DUAL RTX 2060 vs. ROG STRIX RTX 2060

Sadece model farkı var. Model farkı soğutmayı etkiliyor.

Performans olarak fark yaşamazsınız. OC'li ve OC'siz olabiliyor fakat bu doğrudan performansı etkilemiyor. Yani dolaylı yoldan birkaç FPS fark yaşanabilir.
Sizce

Performans olarak fark yaşamazsınız. OC'li ve OC'siz olabiliyor fakat bu doğrudan performansı etkilemiyor. Yani dolaylı yoldan birkaç FPS fark yaşanabilir.

İnternette baktım ama pek bulamadım aralarında kaç tl var ve sizce hangisini almalıyım

ROG'un soğutması daha iyi ancak Dual'in soğutması da oldukça iyi. Yük altında 65 dereceyi geçmiyorlar kolay kolay. ROG biraz daha serin çalışır ayrıca frekans hızından birazcık daha performanslı olur ama en fazla 3-4 fps o da.

ROG'un ismi var ve genelde tasarımı şaşalı oluyor. RGB'li 3 fanlı falan. Soğutma olarak da Dual serisinden üstün. Fakat RTX 2060'ın Dual modeli iyi diye biliyorum. 5 derece daha serin çalışması ve 1-2 FPS için daha fazla para vermeye gerek yok (bence). Aradaki fiyat farkı çok değilse ROG serisi alınabilir. Kalitesini herkes biliyor zaten.

ROG'un ismi var ve genelde tasarımı şaşalı oluyor. RGB'li 3 fanlı falan. Soğutma olarak da Dual serisinden üstün. Fakat RTX 2060'ın Dual modeli iyi diye biliyorum. 5 derece daha serin çalışması ve 1-2 FPS için daha fazla para vermeye gerek yok (bence). Aradaki fiyat farkı çok değilse ROG serisi alınabilir. Kalitesini herkes biliyor zaten.

Aynı şekilde bende Dual ve ROG arasında kalmıştım ama Dual aldım ve mutluyum gerçekten Dual'de eski sorunları çözmüşler.

Aralarında ortalama 600 tl fark var sizce değermi

Geri
Yukarı