Asus Dual RX 5500 XT Evo OC 8G ne kadara satılır?

Exinie

Kilopat
Elimde başlıktaki kart var, yaklaşık 2500 TL ye falan satın almıştım. Şu an sıfırı 6500 TL den başlıyor ve aklımda ikinci el olarak satmak var. Kart çok eski sayılmaz 2020'nin biraz sonlarına doğru alındı.

Aslında tüm sistemi satacaktım fakat ekran kartlarının stok durumunu görünce bir sormak istedim, sistem için 4000 TL ye alıcı bulmuştum fakat ne kadara satacağıma karar veremediğim için emin olamadım.

Sizce ekran kartını tek mi satmak mantıklı yoksa tüm sistemi mi? Ekran kartını tek satarsam kaç TL ye satabilirim? Sistemi satma nedenim baştan yenisini toplamak istememdi, şu anlık dizüstü bilgisayarım yetiyor sistemi kullanmıyordum.

Satmayı düşündüğüm sistem:

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
RAM: Bellek: 2x8 Kingston 3200mhz DDR4 HyperX Fury Black
Ana Kart: MSI A320M PRO-E
HDD: SEAGATE ST1000DM010 1TB 3.5 7200RPM 64MB
Monitör: ASUS VP248H
Kasa: Frisby FC-9260G
PSU: Cougar STX-700
Ekran Kartı: ASUS RADEON DUAL RX 5500 XT GAMING EVO OC 8GB

Teşekkürler.

Üstüne yüklü miktar para eklemiceksen bu sistemi satıp kazandığın parayla bundan daha iyi bir sistem toplayabileceğini sanmıyorum. Ekran kartını satıp daha iyisini kovalamak bence daha mantıklı olur.

Üstüne yüklü miktar para eklemiceksen bu sistemi satıp kazandığın parayla bundan daha iyi bir sistem toplayabileceğini sanmıyorum. Ekran kartını satıp daha iyisini kovalamak bence daha mantıklı olur.

Sistemden nefret ediyorum diyebilirim, A320 ana kart var M2 SSD takamıyorum, kasa aşırı kalitesiz ve fan hızı kontrol edilemiyor o yüzden aşırı gürültülü, ekran kartı boşta 50 derece de çalışıyor kasanın kalitesizliğinden, işlemci stok soğutucu olduğu için alev alıyor, HDD aşırı yavaş geliyor, monitör artık yetersiz geliyor sanırım sistemdeki tek düzgün şey RAM.

Geri
Yukarı