ASUS Dual RX580 8 GB 6200 TL'ye satılır mı?

Öncelikle bu mining yapanları anlamıyorum. Bu kadar para bayıp kâra geçebilecekler mi ki?

Sat kesinlikle.
6000TL'ye bile 8 ayda parası çıkıyor. Ederinden satılsa kartın parası 1 ayda çıkıyor. Bu kadar veriyorlar ama çok karlı n'apalım. :/

Sizce şimdi ekran kartlarını yüksek fiyattan satsak birkaç ay sonra daha iyisini alabilecek miyiz değer mi?

Mayıs ayında stok sorununun kalkacağı söyleniyor. Ayrıca Nvidia nın oyunculara yönelik RTX 3060 gibi çalışmaları da var. Bunun yanında mining e özel kartlar da çıkacak.

Elinizde 5600 5700 gibi AMD kartlar varsa ya tek kartla mining yapın, verdiğiniz parayı çıkarın ve sonra da kartı satın.
Veya kartı direkt satın ve Nvidia 3000 serisine yönelin. ETH 1-2 gündür düşüşte. Direkt satmak daha cazip gibi duruyor.

Bazı arkadaşlar oyun müptelası olduğunu söylüyor. Böylece bir müddet kendilerini dinlendirmiş olurlar.

Ödemeyi elden alacaksanız sahte para olmamasına dikkat edin. Yanınızda banka hesabınıza para göndersin ya da atmden çeksin. normalde maksimum 4-4.5 olması gereken karta birden 6200 veriliyorsa dikkatli olun. Herkes fiyatlar yükseldi diye kart satıyor, çok fazla dolandırıcı var ortalıkta.

Mayıs ayında stok sorununun kalkacağı söyleniyor. Ayrıca NVIDIA'nın oyunculara yönelik RTX 3060 gibi çalışmaları da var. Bunun yanında mining e özel kartlar da çıkacak.

Elinizde 5600 5700 gibi AMD kartlar varsa ya tek kartla mining yapın, verdiğiniz parayı çıkarın ve sonra da kartı satın.
Veya kartı direkt satın ve NVIDIA 3000 serisine yönelin. ETH 1-2 gündür düşüşte. Direkt satmak daha cazip gibi duruyor.

Bazı arkadaşlar oyun müptelası olduğunu söylüyor. Böylece bir müddet kendilerini dinlendirmiş olurlar.

Ben kartımı 950 TL'ye aldım RX 570 Nitro 4 GB şu an en düşük olarak 1650 TL fiyatı var satsam 2 3 ay sonra bu parayla ikinc, el 1660S alabilir miyim stok sorunları öncesinde alınabiliyordu fakat şöyle bir sıkıntı daha var benim işlemcim F bir işlemci ekran kartsız kullanamıyorum 2 3 ay ne yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı