ASUS EAH6850 ekran kartı sürücüsü

Boss Player

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Asus EAH 6850 model bir ekran kartına sahibim format sonrası ekran kartı sürücümü yüklemek için Google'a ASUS EAH 6850 yazıyorum ve şu sayfaya gidiyorum.

Ekran Kartı - EAH6850 DC/2DIS/1GD5 - ASUS

Sayfada bir ekran kartı resmi görüyorsunuz bende bulunan ekran kartı o. İşletim sistemi seçmemi istiyor ben Windows 8.1 Pro 64 Bit kullandığım için onu arıyorum listede ancak bulamıyorum bu yüzden mecburen en son sürü molan Windows 8 64 Bit'i seçiyorum.

Karşıma şu sürücü çıkıyor.
asdas.jpg

Ben her format sonrası bunu indirip kuruyordum Google'a EAH 6850 yazınca ASUS'un sitesi beni buraya yönlendirdiği için.

Dün yeni bir şey keşfettim. Benim ekran kartımın GPU'su AMD olduğu için AMD'nin sitesine girdim;

Şunları seçtim ve bana şunu önerdi;

Screenshot_3.png

Display dedikten sonra;

Screenshot_4.png

Ancak kafamı karıştıran şey ben Google'a AMD Radeon 6850 yazınca görsellerde farklı ekran kartı resimleriyle karşılaştım benimkiyle aynı olan yalnızca birkaç görsel buldum. Asus EAH 6850 yazınca ise tamamen benim ekran kartıma benzer resimler çıkıyor.

Şimdi ben hangisini yüklemeliyim? AMD'nin sitesinden olan sürücüyü mü? Yoksa ASUS'un sitesindeki sürücüyü mü?

Yardım ederseniz çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı