ASUS ekipmanını anlat kampanyası (100 TL ya da 20$ ödül)

Ödül bana bayağı geç geldi, muhtemelen garanti belgesini 2. seferde attığımdan ötürü böyle oldu. Güncelleme olsun diye bu resimleri de paylaşayım ve konuyu görmemiş ve haberi olmayan kişiler son defa daha böyle bir kampanyanın varlığından haberdar olsun. Buradan herhangi bir oyun satın alındıktan sonra Steam kodu veriyor bunu da Steam'e girdikten sonra oyunu Steam'den indirebiliyoruz.

15 55.png
1652070250812.png

Ürünü satın almış olduğun site üzerinden yada Asus'un Youtube sitesi üzerinden yapabilirsin. Resim eklemeyi en son Asus'a atıyorsun yaptığına dair. 4 yada 5 cümlelik bir yazı paylaşman yeterli olur.

Merhabalar, kampanyada sahip olduğumuz ve seçili ASUS ürünleri hakkında inceleme yazıp ve fatura ve diğer bilgileri ASUS'a gönderdikten sonra 20$ gamesplanet kuponunu ya da 100 TL ödülünü banka hesabımıza yollatabiliyoruz. Güncel olarak hiçbir konu açılmadığı için açma gereği duydum. Nakit paraya ihtiyacım olmadığı için 20$'lık kuponu tercih ettim, onaylanma 4-5 gün içerisinde gerçekleşmiş olur. Paylaştığım resimde nereden onaylanıp onaylanmayacağınızı da bulabilirsiniz.

Kurallar:
01 İnceleme beş cümleden uzun olmalıdır (İncelemeyi satın almış olduğunuz ürünün sitesine yapabilirsiniz).
02 İncelemede ürünün tanımı olmalı ve kullanım deneyiminden bahsedilmelidir. Ayrıca inceleme anlaşılır bir şekilde yazılmış olmalı ve ilgilenen müşteriler için yararlı olmalıdır.
03 Kurallar dahilinde yayınlanan bütün incelemeler, değerlendirmeden bağımsız olarak ödüllendirilecektir.

Siteye ulaşım linki: EKİPMANINI ANLAT - End User Review Program|ASUS Turkey | ASUS tr

Gamesplanet'i incelemek isteyenler için sitenin linki: Gamesplanet: Game keys for Steam, Origin, Ubisoft Connect, GOG and more
Hocam bende 1660s var ama seri numarasını kabul etmiyor ya sinir oldum :(

Seri numarası doğru kontrol ettim. O6G modeli ve yazan kartlarin arasında. 1650 ler bile varken niye beni kabul etmiyor?

Son düzenleme:
Bende de bu ekran kartı var sizce kabul ederler mi ?

Seri numarası doğru kontrol ettim. O6G modeli ve yazan kartlarin arasında. 1650 ler bile varken niye beni kabul etmiyor?
Aynı şekilde benim kartı da kabul etmiyorlar sanırım, benden daha düşük kartlar bile varken saçma geldi.

Son düzenleme:
Ürünü satın almış olduğun site üzerinden ya da ASUS'un YouTube sitesi üzerinden yapabilirsin. Resim eklemeyi en son ASUS'a atıyorsun yaptığına dair. 4 ya da 5 cümlelik bir yazı paylaşman yeterli olur.

Gaminggen üzerinden kulaklık aldım, incelemeyi gaminggen yorum kısmına yaptıktan sonra kanıt olarak SS, fatura, seri numarası vesaire nereye atıyoruz? Asusa mail mi?

Gaminggen üzerinden kulaklık aldım, incelemeyi gaminggen yorum kısmına yaptıktan sonra kanıt olarak SS, fatura, seri numarası vesaire nereye atıyoruz? Asusa mail mi?

Sitede doldurmanız gereken bir yer var konu başındaki linkten gir görürsün.

Bende de bu ekran kartı var sizce kabul ederler mi ?

Aynı şekilde benim kartı da kabul etmiyorlar sanırım, benden daha düşük kartlar bile varken saçma geldi.

Bayağı zaman geçtiği için her şeyi tam hatırlayamıyorum fakat seri numaranızı yazdıktan sonra kartı satın aldığınız Vatan yada hangi mağazaysa onu da seçin diğer türlü sisteme kayıtlı olmayacağı için kabul etmez. Örnek veriyorum A firmasına kodlarla birlikte kartlar satılıyor bizim yapmamız gerekense hangi siteden aldıysak onu da seçmek gerekiyor bundan sonra ise kod otomatik olarak tanımlanır, eğer ki kartı gidip de N11 gibi bilinmeyen bir kullanıcıdan aldıysanız muhtemelen orada böyle bir şık olmayacağı için kabul etmez.

1656816506356.png

1656816524657.png

Son düzenleme:
Hocam olmadı yine :( Yani seri no doğru, garanti sorgulamada gösteriyor kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı