ASUS ekran kartını garantiye yollamak

valaquenta06

Femtopat
Kafamda bazı sorular var.
ASUS ekran kartımı bazı sorunlarından dolayı garantiye yollamaya karar verdim. Dün ASUS'un sitesinden form doldurarak servis talebi oluşturdum. Kargo hakkında mail gelecekmiş daha gelmedi.
Bu tam kapanma döneminde ASUS teknik servisler açık mıdır?
Ekran kartını Vatan Bilgisayar'dan almıştım eğer ASUS para iadesi kararı verirse para direk bana mı gelir yoksa Vatan Bilgisayar'dan hediye çeki falan mı alırım?
Eğer kartta benden kaynaklı olmayan bir sorun varsa değişim isteme hakkım var mıdır? Çünkü kart stoklarda yok yenisini vereceklerini düşünmüyorum. Para iadesi olursa 915 liraya alabileceğim bir ekran kartı yok. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Kafamda bazı sorular var.
ASUS ekran kartımı bazı sorunlarından dolayı garantiye yollamaya karar verdim. Dün ASUS'un sitesinden form doldurarak servis talebi oluşturdum. Kargo hakkında mail gelecekmiş daha gelmedi.
Bu tam kapanma döneminde ASUS teknik servisler açık mıdır?
Ekran kartını Vatan Bilgisayar'dan almıştım eğer ASUS para iadesi kararı verirse para direk bana mı gelir yoksa Vatan Bilgisayar'dan hediye çeki falan mı alırım?
Eğer kartta benden kaynaklı olmayan bir sorun varsa değişim isteme hakkım var mıdır? Çünkü kart stoklarda yok yenisini vereceklerini düşünmüyorum. Para iadesi olursa 915 liraya alabileceğim bir ekran kartı yok. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Ben JBL TUNE 500BT cihazımı servise yollamıştım ilk hafta sorunlu olduğu için Vatan dan hediye çeki verdiler.

Geçen anakartımı göndermek için teknik servisi aramıştım açığız demişlerdi.

Paraiadesi kesinlikle almayın değişim alın ve bu değişimide Vatan Bilgisayar'dan değil servisten yapın.
Diğer türlü zararınız çok olur.
Stok konusuna gelince servislerin elinde stok vardır.

Nasıl yapacağım? ASUS beni arayıp para iadesi mi yoksa değişim mi istiyorsunuz diye sorar mı?
Hadi sordu diyelim sizin dediğiniz gibi Vatan Bilgisayar'dan değil de servisten nasıl yapabilirim?

Geri
Yukarı