ASUS ET4211 Windows 8 Dokunmatik Sürücüsü

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
ASUS ET2411'e Windows 8 kurduğunuzda dokunmatik panel sürücüsü internet bağlantısı olmasına rağmen otomatik olarak yüklenmiyor. Sürücüyü elle yüklemek gerekiyor. Aygıt Yöneticisi'nde Touchscreen oalrak geçen aygıtın sürücü kimliği de şu şekilde:

Kod:
USB\VID_1926&PID_1847&REV_0008&MI_00
USB\VID_1926&PID_1847&MI_00

NextWindow Voltron Touch Screen Driver

V3.1.12.0

Kurulum dosyasını Winrar ile klasöre çıkartıp sürücü kurulum dosyasına sağ tıklayıp işletim sistemi uyumluluk modunu Windows 7 yapın!

ASUS ET2411'e Windows 8 kurduğunuzda dokunmatik panel sürücüsü internet bağlantısı olmasına rağmen otomatik olarak yüklenmiyor. Sürücüyü elle yüklemek gerekiyor. Aygıt Yöneticisi'nde Touchscreen oalrak geçen aygıtın sürücü kimliği de şu şekilde:

Kod:
USB\VID_1926&PID_1847&REV_0008&MI_00
USB\VID_1926&PID_1847&MI_00

NextWindow Voltron Touch Screen Driver

V3.1.12.0

Kurulum dosyasını Winrar ile klasöre çıkartıp sürücü kurulum dosyasına sağ tıklayıp işletim sistemi uyumluluk modunu Windows 7 yapın!

Teşekkürler, ben de aynı sorunu yaşadım sayende sorunu çözdüm; bilgilendirme için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bazı konularda sıkıntıları ben de gördüm;örneğin Windows 8 e geçince açılıştaki f9 recovery modu çalışmaz oldu;fn + v kamera açma tuşu keza aynı şekilde;sağolsun yetkili servisler bu konuda hiç yardımcı olmuyor;fax ve mail atmama rağmen geri dönüş yapılmadı;yani orijinal recovery 'i çalıştırma konusunda bir çözüm bulamadım;her seferinde kurulumu sıfırdan yapmak zorunda kalacağım.Ancak win8 ile dokunmatik ekran daha etkin kullanım sağladığından şuan win7 ye dönüşü pek düşünmesem de recovery'i kullanamamak can sıkıcı bir durum.Bu yazını görünce bir teşekkür için üye oldum;gerçekten yoksa kolay kolay aşamayacaktım bu sorunu;tekrardan teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı