ASUS F3E Webcam Aygıt Yöneticisinde Gözükmüyor

Donanım kimliklerini atın bulalım.

Sorunda bu zaten. :D
Aygıt yöneticisinde Webcam gözükmüyor. Bir kere Webcam'i kaldır yaptım yeni bir Webcam sürücüsünü yüklemek için o zamandan beri gözükmüyor.

Bu arada zorla kaşınmadım. Driver sıkıntılıydı. Görüntü ters gözüküyordu. :D

Aygıt yöneticisinde üstteki büyüteçli simge olan "Donanım değişikliklerini tara" butonuna basın, aygıt gelirse donanım kimliklerini atarsınız buluruz.
Cihazları taramıştım zaten. Akşamüstü tekrar deneyeyim. Laptop şu an yanımda değil. ;)

Klavyede üstünde webcam simgesi olan bir F tuşu var mı? Webcam'in devreye almanız gerekebilir.
Normalde bir sürücü yüklüydü. Yani kamera aktifti ama kamera ters gözüküyordu. Bende sürücüden şüphelenip sürücüyü aygıt yöneticisinden sildim. Sürücüyü yeniden yüklemeye çalışınca sürücü yüklenemedi hatası vermeye başladı. Hatanın hemen ardından da Windows'un klasik "Önerilen ayarları kullan" ekranı geliyor. Bu arada FN+Webcam yaptım. Yani webcam açık.
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Normalde bir sürücü yüklüydü. Yani kamera aktifti ama kamera ters gözüküyordu. Bende sürücüden şüphelenip sürücüyü aygıt yöneticisinden sildim. Sürücüyü yeniden yüklemeye çalışınca sürücü yüklenemedi hatası vermeye başladı. Hatanın hemen ardından da Windows'un klasik "Önerilen ayarları kullan" ekranı geliyor. Bu arada FN+Webcam yaptım. Yani webcam açık.
Hocam etiket attım cevap vermediniz. : )

Geri
Yukarı