ASUS FX505DT-BQ051 alınır mı?

Bayram72

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar bu sene mekatronik mühendisliğini kazandım hem oyun hem de okul için bilgisayar araştırması yaptım ve en makul sonucun bu bilgisayar olduğunu düşündüm 120Hz 1080P ekran GTX1650 Ryzen 5 3550H 8 GB RAM gibi özellikleri bulunuyor internette Türkçe bir kaynak bulamadım tavsiye verebilir misiniz? Asus Tuf Gaming AMD Ryzen 5 3550H 8GB DDR4 512GB SSD Nvidia Fiyatı

RAM düşük, ekran tarafında ise 120 Hz olduğuna dair herhangi bir bilgi yok. Ürünün sitesinde "opsiyonel" olduğunu görüyoruz, satıcıya durumu teyit ettirmenizi öneririm. Onun dışında işlemci tarafında çok büyük bir sıkıntı yaratmayacaktır diye düşünüyorum ama @yalcingney dediği gibi, mobil tarafta Intel büyük bir üstünlük sağlamış durumda AMD'ye göre.

RAM düşük, ekran tarafında ise 120 Hz olduğuna dair herhangi bir bilgi yok. Ürünün sitesinde "opsiyonel" olduğunu görüyoruz, satıcıya durumu teyit ettirmenizi öneririm. Onun dışında işlemci tarafında çok büyük bir sıkıntı yaratmayacaktır diye düşünüyorum ama @yalcingney dediği gibi, mobil tarafta Intel büyük bir üstünlük sağlamış durumda AMD'ye göre.
Maksimum 5.200 liralık bir bütçem var öneriniz olur mu ?

Maksimum 5.200 liralık bir bütçem var öneriniz olur mu ?
Acer Nitro AN515-52 Intel Core i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı - Buna 8GB RAM ekleyerek kullanabilirsiniz.

Ayrıca linkini verdiğiniz laptopa da 8GB RAM ekleyerek kullanabilirsiniz. Bunlar dışında o fiyat bandında maalesef çok fazla alternatifiniz bulunmamakta.

Not: Linkini verdiğiniz laptop piyasadaki alternatiflerine göre fazla ucuz. Firmayı arayıp, o özelliklerin doğrulunu teyit etmenizi tavsiye ederim.

Olur da önermem uzun sürüyor cidden mümkünse türkiye tarafına yönelin.
Amazondan gelmesi aslında çok da uzun gelmiyor. Eğer ödeme konusunda, bilgiler ve adres konularında bir sorun yoksa genel olarak 2 hafta gibi bir süre içinde geliyor. Tabii ki Türkiye'den sipariş gibi hızlı olmaz ama Çin gibi yavaş da değil.

Ancak amazon.com'daki ürünlerin hepsi global garantili olmuyor. Yani aslında sıfır bir cihaz almış olsanız da garantisiz bir cihaz almış oluyorsunuz. Buna rağmen Türkiye'deki garanti servisinin kalitesi hesaba katılırsa mantıksız diyemem.

Merhaba arkadaşlar bu sene mekatronik mühendisliğini kazandım hem oyun hem de okul için bilgisayar araştırması yaptım ve en makul sonucun bu bilgisayar olduğunu düşündüm 120Hz 1080P ekran GTX1650 Ryzen 5 3550H 8 GB RAM gibi özellikleri bulunuyor internette Türkçe bir kaynak bulamadım tavsiye verebilir misiniz? Asus Tuf Gaming AMD Ryzen 5 3550H 8GB DDR4 512GB SSD Nvidia Fiyatı

kardeşim merhaba bilgisayarı aldın mı aldıysan bilgi verir misin teknorya adlı mağazadan mı aldın bende alacağımda içime kurt düştü hiç güvenilire benzemiyor satıcı bilgilendirirsen sevinirim sağol

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı