ASUS FX505DT-BQ190 vs Acer Nitro 5 AN515-54

ASUS'da kendin nasıl takabiliyorsun? 100TL tak-çıkar ücreti alıyorlar, RAM ile beraber servise gönderiyorsun. Yanlış bildiğimi sanmıyorum.
Biraz araştırsan göreceksin. Asus, işlemi yaparken bir zarar vermediğiniz sürece ram ve hafıza arttırma konusunda size bir şey demiyor. Garantiye zarar gelmiyor. Acer'de ise bu garantiyi bozma sebebidir.

Biraz araştırsan göreceksin. Asus, işlemi yaparken bir zarar vermediğiniz sürece ram ve hafıza arttırma konusunda size bir şey demiyor. Garantiye zarar gelmiyor. Acer'de ise bu garantiyi bozma sebebidir.
Baktığımda bozar diyor, nerden gördüğünüzü yazabilir misiniz?

Baktığımda bozar diyor, nerden gördüğünüzü yazabilir misiniz?
Farklı yerlerden de bunu çok okumuştum. Bence forumda da vardı.
Acer Nitro 5 laptop elime ulaştı. w10, güncellemeler falan derken oyun testlerini yarın yaparım büyük ihtimalle. Buraya ss'leri atarım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200928-115145_YouTube.jpg
    Screenshot_20200928-115145_YouTube.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
acer alcaktim 12 saatte 500 lira zamlandigi icin vazgectim
Ben de şuan fark ettim. Cuma günü 7000TL ye satın aldım ben. Şuan bu yanıtı bu laptoptan atıyorum. Bilgisayar gerçekten güzel. Ama her ne alacaksan hemen almaya bak. Ben 1 aydır bilgisayar araştırıyorum, baktığım her gün türlü zamlar gördüm. İndirim falan da bekleme zaten boşuna.
Hocam nitro 5 düşünüyorum fikirlerinizi ısınma sorunlarını yazarsanız çok iyi olur
Hayırlı olsun şimdiden
Hocam ürün 5 saat oldu elime geçeli. W10 kurdum (linux ile geldi) ,Driver güncellemelerini falan yaptım, office programlarını vs. kurdum. Şimdiye kadar laptoptan bir ters görmedim. Kullanımı rahat, ssd'den dolayı hızlı. Klavye,touchpad gibi çevre birimlerinin kullanımı da kibar. Bu kısımda fanın maksimum olduğu tek bir durum yaşadım.(güncellemeleri windowsu yeniden başlattıktan sonra kurarken) Yani günlük kullanımlarda herhangi bir sorun yaşatmaz gibi.
Oyun için henüz deneyimleyemedim maalesef. Onun hakkında bilgilerimi-deneyimlerimi de yarın veya evvelsi gün geçerim buraya.

Geri
Yukarı