ASUS FX505DT fan duruyor

Burada bir arkadaş anakartını yakmış downgrade sırasında ve garanti dışı saydıklarını belirtmiş. Ben de biraz önce düşürdüm sorun olmadı belki de normal bir arıza olmuştur bilemeyiz ama bunu görünce korkarak yaptım açıkçası :D. O yüzden uyarmıştım sizler de sorun yaşamayın böyle çözümü var diye.

Ayrıca bugün gördüm Asus Driver sitesinden 314 sürümünü kaldırmış. Sanırım sorunun ana kaynağı buydu.

Ne demek, çözüldüyse ne mutlu :).

Sürücü indirme kısmına girebiliyor musun şu an ? Modeli seçtikten sonrasına giremiyorum ben. Düzenleme yapıyor olabilirler.

BIOS-314 kullanmayın sorunlu olarak çıktı. Eğer BIOS-314 kullanıyorsanız BIOS-310'a downgrade edin. ASUS tarafından BIOS-314 geri çekildi.
ASUS Tayvan Genel Merkezi ile görüştüm. Yeni BIOS Ekim ortasında hazır olacakmış bilginize.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bilgisayar ilk açıldığında "armoury create user" diye bir uygulama açılıyor ve %20 işlemci kullanıyor. Bu da ısınmasına ve işlemcinin daha ilk açılışta 60 derece olmasına neden oluyor. Görev yöneticisinde görevi durdurunca işlemci 40 oluyor. 5 saniye sonra tekrar açılıyor uygulama. Bu sorun sizlerde var mı bilmiyorum ama ben hizmetlerden "armoury create service" durdurunnca sorun çözüldü.

Arkadaşlar bilgisayar ilk açıldığında "armoury create user" diye bir uygulama açılıyor ve %20 işlemci kullanıyor. Bu da ısınmasına ve işlemcinin daha ilk açılışta 60 derece olmasına neden oluyor. Görev yöneticisinde görevi durdurunca işlemci 40 oluyor. 5 saniye sonra tekrar açılıyor uygulama. Bu sorun sizlerde var mı bilmiyorum ama ben hizmetlerden "armoury create service" durdurunnca sorun çözüldü.
Onu durdurduğunda fn+f5 kombinasyonlarını kullanabiliyor musun ?

Geri
Yukarı