ASUS FX505DU Windows 11 eski sürücüleri yüklüyor

Nakoicve

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1660 Ti
Anakart
ASUS FX505DU
İşlemci
Ryzen 7 3750H
Merhabalar. AMD sitesinden chipset ve yonga sürücülerimi güncelliyorum fakat Windows Update'e ne zaman girsem şu iki gücellemeyi yüklüyor. Eski sürücüler bunlar ve bir türlü iptal edemiyorum bunları. Windows'un AMD driver güncellemelerini yapmasını istemiyorum. Bunun önüne nasıl geçerim? Bir türlü kapatmayı bulamadım. Teşekkürler.

Not: Windows Update güncellemelerini komple durdurmak istemiyorum çünkü Windows'un kendi güncellemelerini yapabilmek için.

Not 2: Aygıt yöneticisinden Windows Update yazılım güncellemeyi devre dışı da bıraktım fakat bu ikisi sürekli Windows Update ile geliyor.

Aşağıda görselde belirttiğim güncellemeler.

update.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorundan ben de muzdaribim. Bilen biri yok mudur?

Ben sorunu şöyle çözdüm: Windows 11 aşağıdaki linkteki videoda arkadaşın dediklerini yaptım Windows artık driver Update yapmıyor. Aygıt yöneticisinden kapatsam bile yapıyordu. Sonra el ile en güncel driverları kurdum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sorunu şöyle çözdüm: Windows 11 aşağıdaki linkteki videoda arkadaşın dediklerini yaptım Windows artık driver Update yapmıyor. Aygıt yöneticisinden kapatsam bile yapıyordu. Sonra el ile en güncel driverları kurdum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows hide Update kullanıp eski sürücüleri gizleyin. Sonra güncellemeleri durdurup tekrar denetleyin sorun hallolur.

Geri
Yukarı