ASUS FX506-HCB HN144 RAM önerisi

patrikk

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Pano Montörlüğü - Otomasyon
Merhaba dostlar, 8 GB maalesef yetersiz geldiğinden RAM yükseltmeyi düşünüyorum. Bu işlerden pek anlamıyorum CPU-Z bilgilerini paylaştım şimdiden teşekkürler.

1633890529139.png

1633907568442.png

Araştırdığım üzere şu RAM uyumlu sanırım, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek slot o model sanırım. Bende de aynısı var.
CPU-Z Üzerinden `SPD` bölümünde 4 slot gösteriyor, @Average Turko hocamın dediğine göre 4 slot vardı, 2'si RAM diğer 2'si SSD slot'u için zaten slotların 1'i ram olarak gösteriyor. (4. Slot) Fakat SSD'yi göstermedi hiç bir slotta en son çare olarak kapağı çıkarıp kendim bakacağım.

CPU-Z Üzerinden `SPD` bölümünde 4 slot gösteriyor, @Average Turko hocamın dediğine göre 4 slot vardı, 2'si RAM diğer 2'si SSD slot'u için zaten slotların 1'i ram olarak gösteriyor. (4. Slot) Fakat SSD'yi göstermedi hiç bir slotta en son çare olarak kapağı çıkarıp kendim bakacağım.
Dönüş yaparsanız sevinirim açtığınızda.

Boşta 1 SSD, 1 RAM slotu olması lazım şu an. Attığın Kingston uyumlu ve kendim kullanıyorum. Alabilirsiniz. Zaten klavyenin altında 2nd SSD Slot yazıyor, kendim de baktım.

Dönüş yaparsanız sevinirim açtığınızda.

Dün RAM geldi, bugün takabildim gayet iyi uyum sağladılar anakart'n üzerinde ekstradan bir RAM slotu ve M2 SSD yuvası bulunuyordu. @Average Turko bilgilendirme için teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı