ASUS FX516PE-HN004T vs Acer Nitro 5 AN515-54

Bütçe
10500
RTX 2060 daha iyi ama şunu göz önünde bulundurun RTX 3050 Ti 4 GB VRAM'e sahip. Zaten FidelityFX gibi bir teknoloji çıkmışken sırf DLSS için 4 GB VRAM'li bir kart almazdım ben.

Ama piyasa RTX2060 yok en ucuzu böyle oda eski yeni RTX2060 laptoplar ortalıkta yok stoklar boş bu yüzden.

Bu RTX2060'lı Acer'den ve RTX3050 Ti'li ASUS'dan daha mı iyi?

RTX 2060'lı Acer zaten dediğimiz gibi çok ısınıyor o yüzden elediniz var sayıyorum ama oyun için en güçlüsü de o haberiniz olsun. RTX 3050 Ti VRAM sınırına takılmazsa GTX 1660 Ti'dan daha iyi performans veriyor ama çoğu oyunda VRAM'e darboğazına takıldığı için benzer performanslar veriyorlar. RTX 3050 Ti'ı tek alınabilir yapılan kısım DLSS'di ama FidelityFX bu artıyı da götürdü. Ben bu tüm dediklerimi göz önünde bulundurarak GTX 1660 Ti'lı bir model almıştım aynı şekilde de size de onu öneririm.

RTX 2060'lı Acer zaten dediğimiz gibi çok ısınıyor o yüzden elediniz var sayıyorum ama oyun için en güçlüsü de o haberiniz olsun. RTX 3050 Ti VRAM sınırına takılmazsa GTX 1660 Ti'dan daha iyi performans veriyor ama çoğu oyunda VRAM'e darboğazına takıldığı için benzer performanslar veriyorlar. RTX 3050 Ti'ı tek alınabilir yapılan kısım DLSS'di ama FidelityFX bu artıyı da götürdü. Ben bu tüm dediklerimi göz önünde bulundurarak GTX 1660 Ti'lı bir model almıştım aynı şekilde de size de onu öneririm.

Bu ASUS RTX3050 Ti modelinde dağboğazı çözen bir teknoloji varmış efendim o nedir
Şu an GTX1660 Ti olan. Modeli almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı