ASUS FX553VE laptop ekran kartında sarı ünlem

Spizoiky

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba hocam. Benim laptopum var. ASUS FX553ve GTX 1050 Ti ekran kartı var. Bilgisayarcıya verdim bazı işlemler yapmış her seferinde 1-2 gün sonra ünlem veriyormuş tekrardan ekran kartı bir türlü düzelmedi. Sorun ne olabilir? Yardımcı olur musunuz? Yani uygulama ile zorlanıyor ekran kartı bir sorun olmuyor ancak birkaç gün sonra normal kullanımda ünlem veriyormuş güya kalıplama işlemini de yapmış emin değilim ama dün aldım laptopu düzelmiyor bir türlü hala aynı sorun var ne yapabilirim yardımcı olacak var mı acaba?

Ya Reballing düzgün yapılmadı ya da ekran kartı çipi arızalı.
Bu durum için ne yapabilirim peki hocam yani Konya da yaşıyorum bir yere gittim 2500₺ fiyat çekiyor chipset değişimine bi yere gittim ucuz fiyat çekti yapamadı bir türlü başka yere soruyorum yapamayız diyor işini hakkıyla yapan yok ki yapabilecek varsa da çok fiyat çekiyor ne yapacağımı şaşırdım artık Türkiye şartlarında biliyorsunuz az para değil bunlar sorunu yaşamış akıl verecek yardımcı olacak yok mu yani ne yapacağımı şaşırdım iyice moralim bozuldu bilgisayar programcılığı öğrencisiyim aylardır kullanamıyorum bilgisayarımı derslerim için🤦🏼‍♂️

Hocam bir kullanıcın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri zaten şu ekran kartı lehima rızası.
Reballing işlemi yapmak çok zor.
Adam gibi yapabileni de yok çok fazla.

Bir kanal var. Bu ustanın videolarını izlerim bayağı.
İyi yapıyor gibi.

İsterseniz burasıyla da konuşun.

Yok o da olmazsa harici kartı iptal etmeniz gerekebilir.

Hocam bir kullanıcın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri zaten şu ekran kartı lehima rızası.
Reballing işlemi yapmak çok zor.
Adam gibi yapabileni de yok çok fazla.

Bir kanal var. Bu ustanın videolarını izlerim bayağı.
İyi yapıyor gibi.

İsterseniz burasıyla da konuşun.

Yok o da olmazsa harici kartı iptal etmeniz gerekebilir.
Başıma bela oldu gerçekten aylardır bozuk laptop kullanamıyorum hiçbir şekilde güvenilir bir yer mi bu usta göndersem güvenebilir miyim yani yapar mı sizce hocam

Yapar herhalde hocam. İsterseniz dediğim gibi bi' sorun.

İnşallah yapar. Gerçekten Reballing batağına düştünüz mü içinden çıkması zor.
GTX 670 videosunu izleyin, ne kadar zahmetli bir olduğunu anlarsınız.
Anladım hocam inşallaahh yapar ama demek istediğim bilgisayarımı rahatça teslim edebilirim değil mi malum günümüzde insanlara güven olmuyor artık yani 3 sene oldu ben bu bilgisayarı alalı 6-7 aydır bozuk aldığıma pişman etti beni

Yani hocam işinin piri bir usta olduğunu okudum yorumlarda.
Bence yarın sorun ondan sonra hareket edin.
Yani hocam işinin piri bir usta olduğunu okudum yorumlarda.
Bence yarın sorun ondan sonra hareket edin.
Anladım hocam zaten son videosuna yoruma yazdım hemen umarım dönüş yapar şaşırdım ne yapacağımı iyice Türkiye şartlarında maalesef bunlar bile can sıkıyor🤦🏼‍♂️

Geri
Yukarı