ASUS FX705DU Sürücülerini yüklemek

FaustRIP

Hectopat
Laptopuma birkaç olumsuzluktan ötürü temiz format attım ve şu saatten sonra ne yapmalıyım bilmiyorum. Sitesindeki yazılımlar driverler eski. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

1618383042629.png

1618383067603.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopuma birkaç olumsuzluktan ötürü temiz format attım ve şu saatten sonra ne yapmalıyım bilmiyorum. Sitesindeki yazılımlar driverler eski. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Eki Görüntüle 973479

Eki Görüntüle 973480

Eki Görüntüle 973479

Eki Görüntüle 973480
Burada var sadece ekran kartı sürücüsünü Nvidia'nın sitesinden indirin.

Hangi sitelerin güvenli olduğu hakkında bir referans var mı peki.

Burada var sadece ekran kartı sürücüsünü NVIDIA'nın sitesinden indirin.

Birçoğu eski ve problemli.

Aynı laptop bende var ve bir sıkıntısını görmedim sürücülerin.

Birkaç kere kendi sitesinden indirdim ve sorunlar silsilesi peşimi bırakmadığı için buraya yazıyorum özellikle MyASUS ve ASUS armory crate uygulamalarında ekran kartı ve diğerlerinde de sürekli daha güncelleri var diye bildirim geliyor defalarca üst üste sürücü kuruyor.

Birkaç kere kendi sitesinden indirdim ve sorunlar silsilesi peşimi bırakmadığı için buraya yazıyorum özellikle MyASUS ve ASUS armory crate uygulamalarında ekran kartı ve diğerlerinde de sürekli daha güncelleri var diye bildirim geliyor defalarca üst üste sürücü kuruyor.
Hocam o zaman sadece MyAsus'u kullanmak için gereken sürücüyü sitesinden indirin diğerlerini MyAsus'dan indirin.

Ek olarak sormak istediğim bir soru var cevaplarsan sevinirim.

Oynadığın oyunlardaki FPS değerlerini paylaşabilir misin? Ortalama aklında kaldığı kadarıyla.

CS:GO 1080p Ultra 120 civarı.
Witcher 3 1080p Ultra 40-50 civarı.
Forza Horizon 4 1080p Ultra 45 civarı.
Aklımda kalanlar bunlar eğer beklerseniz saat 13.20 gibi diğer oyunlara bakıp mesajı güncelleyebilirim.

Geri
Yukarı