ASUS FX706HM laptop CPU sıcaklığı boşta 70 derece normal mi?

Change plan settingse bas, aşağı in orada lowest Processor state yazması lazım onu 1 yap.

Lowest Processor State'i bulamadim maalesef.
Change plan settingse bas, aşağı in orada lowest Processor state yazması lazım onu 1 yap.
Lowest Processor state'i bulamadim ama mesela turbo moduna aldim simdi her sey ayni deminki kullanimimla ve islemci 46 derece.

Lowest Processor State'i bulamadim maalesef.

Lowest Processor State'i bulamadim ama mesela Turbo moduna aldim simdi her şey ayni deminki kullanimimla ve islemci 46 derece.

Demekki slient modda sorun var, fanlarj gereğinden düşük hızda çalıştırıyor ise ısınması normal.

Normal sayilabilmesi icin tarayici kullanimi sirasinda kac derece olmasi gerek silent modda? Ortalama bir sayi soyleyebilir misiniz?

Hocam bu konu hakkında pek fikrim yok, hayatımda sadece Samsung laptop kullandım onda da zaten slient mod gibi bir şey yoktu ve soğutması rezaletti 1 bakır boru ve 1 tane ömrü bitmiş fan vardı ona rağmen 50 60 derece idi.

Hocam bu konu hakkında pek fikrim yok, hayatımda sadece Samsung laptop kullandım onda da zaten slient mod gibi bir şey yoktu ve soğutması rezaletti 1 bakır boru ve 1 tane ömrü bitmiş fan vardı ona rağmen 50 60 derece idi.
Anladim yine de cok tesekkurler. Arastirmaya devam edecegim zaten ama inanamiyorum su an turboda 38 derecelere bile geliyor nasil silent modda bu kadar kotu olabilir sasirdim.
Yeni bir şey fark ettim CPU Fan hizi silent moda aldigimda 0RPM oluyor. Normalde silent modda yavas da olsa donmesi gerekmiyor mu? Yanlış biliyor da olabilirim bilgilendirebilirseniz cok sevinirim.

Son düzenleme:
Anladim yine de cok teşekkürler. Arastirmaya devam edecegim zaten ama inanamiyorum su an Turbo'da 38 derecelere bile geliyor nasıl silent modda bu kadar kotu olabilir sasirdim.
Yeni bir şey fark ettim CPU fan hizi silent moda aldigimda 0RPM oluyor. Normalde silent modda yavas da olsa donmesi gerekmiyor mu? Yanlış biliyor da olabilirim bilgilendirebilirseniz cok sevinirim.

Evet dönmesi gerekiyor, slient mod sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı