ASUS G512LU Fiyatı Nasıl Olur?

Hocam bekleyeceğim. Bütçem en fazla 8600TL. Hepsiburada' dan alacağız. Fiyatının düşmesini bekleyeceğim. Teşekkürler :).
Benim laptopu sana satayım kanka ısınma sorununu halledince :) Bu arada dediğin gibi UV denedim ama beceremedim heralde çokda kurcalamadım. Tekrar bi servise göndericem. Muhtemelen fanı temizleyip termal macununu değiştirmediler.

ASUS, bu sene çıkaracağı ROG Strix G15 G512L ile sıvı-metal termal macun kullanacak ve bu sayede 12 derece daha soğuk. Termaller yenilendi ve 3200MHz RAM. Bu yüzden G512L' ye yöneldim :D. 2.El sadece mouse aldım ama zorunluluktan. Yine de teşekkürler. @alpknkc
Şimdiden hayırlı olsun kankam ben yinede bir hatırlatayım dedim 😀

• 17.3" ekran yerine 15.6" ekran.
  • i7-10750H yerine i5-10300H işlemci.
  • Sonradan yükseltileceği için 8GB RAM + 256GB SSD.
İndirim yakalamayı düşünüyorum. Dolar düşmesini de bekliyorum. Bu dediğim özellikler ile fiyatı sizce kaç TL olur?
Fiyatını öngörmek mümkün değil tabi. Gelirse 10k civarı olur büyük ihtimal, malum Dolar da uçuyor.
Hocam sizce indirim yakalamak mantıklı mı?

• 17.3" ekran yerine 15.6" ekran.
  • i7-10750H yerine i5-10300H işlemci.
  • Sonradan yükseltileceği için 8GB RAM + 256GB SSD.
İndirim yakalamayı düşünüyorum. Dolar düşmesini de bekliyorum. Bu dediğim özellikler ile fiyatı sizce kaç TL olur?

Hocam sizce indirim yakalamak mantıklı mı?
Dediğiniz modelden (i5-10300H 1660Ti) görmedim hiç. i5/i7'li tek 1650Ti Strix G512LI biliyorum alt model olarak. Piyasadaki üst ekran kartlı modellerinin hepsi i7 kullanıyor. Asus'tan bu tarz bir laptop gelse bile de 10k'nın altına inmez bence, yoksa TUF fiyatlarıyla çakışır.

Aceleniz yoksa beklemek mantıklı olabilir, bir iki aya yeni nesil işlemciler ekran kartları açıklanıp satışa çıkacak. 2021 bahar/yazına doğru da laptoplar çıkmaya başlar. Tabi o zamana kadar da piyasa, dolar felan ne hale gelir o da belli değil. Şimdi lazımsa biraz alt seviye kalsalar da Game Garaj ve Acer Nitro 1660Ti modelleri bütçenize uyuyor onlara bakılabilir, arada MSI da GL65 indirimi yapıyordu.

Geri
Yukarı