Asus g750jz stok Durumu

Ben çıkarsa pcdepo iyiymiş oradan alabilirim. Sence neresi uygundur? Bi çıksın araştıralım. Asus'u ararsan edindiğin bilgileri paylaşırsan sevinirim.

Dostum şey soracam sana. Sen msi gt70 i aldığında yanında gaming pack geldi mi ? Bir de o dediğin sıcaklıklar soğutucu olmadan değil mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Jz-ds71'i yazın Amerika'ya giden çok tanıdığım olacak onlarla aldırmayı düşünüyorum. Ds71 modeli, 2400$ civarında. Hatta bestbuy'da ship to store özelliği var. İnternetten satın alıp 45dk sonra mağazaya gidip mağazadan teslim alabiliyorsunuz. :) Sitelerinde öyle okudum bugün.

Yurt dışından da alınır ama klavyede türkçe karakterler olmaz. Onu bende düşündüm aldıracak idim. Gerek yok bekleyip Türkiye'den almak en iyisi bence :)

Malum ceza yedik yazamadım kusura bakmayın :D.

Asus'ta kesin karar kıldım. Arkadaşlarımla da konuştum Asus Rog alırsan zaten oyunlarda bir tık öndesin dediler :D.

Siteleri arayamadım imkanın yoktu. Bu haftasonu arayıp soracam ama.

Türkiye'den alabilirim ben yurtdışında tanıdığım var ama O bu bilgisayarı alamaz yani :D. Watch Dogs Deluxe Edition siparişi verecektim. Annem hediye kuponum olmasına rağmen üni kazanmadan olmaz dedi. Zaten üniversite kazanınca alınacak.

Bak gel alalım ucuz dedim sonra bu oyun 200 tl olur dedim ama dinletemedim. Üniversite kazan ben alacam sana dedi zaten alsan da açacak bilgisayarın yok ki dedi bi yerde haklı yani. :D.

Asus Rog g750jz'yi dört gözle bekliyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı