Asus g750jz stok Durumu

Bende şu an g750jz de karar kılmış durumdayım :) Msi in cpusu daha iyi ama asus hem marka olarak hem de soğutma olarak daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de isterim uçuk bir masaüstü ama malum üniversite öğrencisi olacağız seneye :) Okulda lazım olacak laptop :)

Abi, 4.5 KG civarı bir ağırlığı var bu da oldukça fazla. Fakat hiçbir şekilde taşınabilirliğini değiştirmez laptopların. Ayrıca Asus ROG G750JZ masaüstü alternatifi olarak geçiyor.

Yahu 7-8 kg olsa bile laptop'un yeri her zaman ayrı be kardeşim . Masaüstü alırsan sadece evde oynarsın oraya buraya götüremezsin lan partileri yapamazsın :). Kasa+hoparlör+ekran+klavye+kamera+mause(touchpad kullanmayacaz da yine de yazıyorum işte)+bir ton kablo derdi yok+istediğimiz yere rahatlıkla götürebilme imkanı= Asus Rog g750jz :D ve diğer laptoplar :D.

6.000 tl vay be az para değil. :) Masaüstü kursan uçuk bir sistem çıkarır. :)

Rog Tytan alacaktım cidden alacaktım turbo boost ile 5.1 ghz hıza ulaşan bir işlemcisi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Gtx 780 ekran kartı vardı fiyatı 5.200 tl idi herşeyi donatmışlar harikaydı ama ben şimdi onu alacam ona özel 22-23 inç ekran alacam.

Efenim sonra klavye mause derken zaten (rog serisi klavye ve mause bahsediyorum) bir de kulaklık var(kulaklık da rog serisi çünkü mause ve kulaklık hediye olarak rog serisi de ondan :))

Tabi e üstüne en az 2+1 ses sistemi lazım nereden baksan tutuyor sana Asus Rog g750jz fiyatı aynı fiyata alıyorsun üstüne her yere götürebiliyorsun yanına çanta da veriyor :D

Yeni bir bilgi var mı gençler ?
G750jz hakkında mı? :D

VpzP2V.png

Arkadaşlar kesin bilgi yayalım lütfen fiyatı da 7000-8000 tl arası oluyor.

1 hafta sonra stoklara giriyor ama ben haziran sonu temmuz başlarında alabilirim maalesef haziranın ilk haftası alacak olanlar da bizlere ürünün incelemesini video halinde atarlarsa iyi olur :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı