Asus G750JZ Türkiye Gelişi

010199

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Asus G750JZ serisi için notebooklar ne zaman Türkiye'de satışa girer? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı? Bazı sitelerde ürünü koymuşlar fakat stok durumu yok yazıyor. Hiçbir sitede satışı yok ama ürün var. Mayıs ayı itibariyle satışa çıkar dediler fakat bazıları da Haziran diyor beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Bir internet satış sitesinden edindiğim bilgilere göre Mayıs ayı sonuna kadar stoklara girmesi bekleniliyormuş. Ayrıca ürün Asus Türkiye stoklarına henüz girmemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nerede kaldı bu makine? Hiç bir haberin var mı gelmedi değil mi piyasalara ?

Ben de haftaya alma planları yapıyordum tık yok.

En geç mayıs sonu dediler hala ses yok haftaya kesin almam lazım.

Ya zaten Msi'ın bir modeli var. Sadece görüntüsünü koymuşlar Facebook'tan gördüm yeni oyun laptopu diyorlar. 2 tane fan çıkısı jz jh gibi arkadan çok meraklandırdı beni o makine bakalım soğutma performans için gerçekten çok önemli benim için.

Pc depoda buldum arkadaşım. Stoklar kalmadı diyor gerçi ama tekrar gelecektir ve fiyatı 5600 civarındaydı :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı