ASUS GeForce GT730 sürücü yüklenmiyor

ramazanagr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, normalde kasamda ekran kartı yoktu bu sabah arkadaşımdan çalışan bir ekran kartı aldım ASUS GeForce GT730.
Kartı taktım sürücü mevzusu 391. sürüm sonmuş sanırım onu indirdim yine kuramıyorum donanım bulunamadı diyor ve aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısı olarak görünmüyor yardımlarınızı bekliyorum.
Bilgisayar: Win8.1 300W PSU var bir de ondan kaynaklı mı bilemiyorum.

evet onu indirdim ve kurdum diğer sürücülerde bu windows ile uyumlu değil diyordu ve uygun aygıt bulunamadı diyordu ama 391.35 i denedğimde sadece uyumlu aygıt bulunamadı diyor

kasamda ekran kartı yoktu bu sabah arkadaşımdan çalışan bir ekran kartı aldım ASUS GeForce GT730.
Kartı kasaya taktıktan sonra görüntü kablosunu anakarttan çıkarıp ekran kartına bağladın mı? Doğru taktığına da emin misin kartı ayrıca?

aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısı olarak görünmüyor
Fotoğraf gönderir misin?

Kartı kasaya taktım ama VGA'yı ekran kartının VGA girişine takıp PC'yi açtığımda PC açılıyor ama bir sıkıntı var VGA boşta olsa monitör sinyal yok diyor onboarda taktığımda görüntü geliyor ama ekran kartının girişine taktığımda ekran siyah kalıyor. Aygıt yöneticisi mevzusu için de ortam değişkenleri diye bir çözüm buldum denedim ama yine görünmüyor.

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-26_235313.png
    resim_2020-10-26_235313.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 29
  • resim_2020-10-26_235444.png
    resim_2020-10-26_235444.png
    53,6 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Geri
Yukarı