ASUS GeForce GTX 680 ne kadar eder?

900TL eder. Yukarıda isteyen arkadaşa da satabilirsiniz. Çok bir zararınız olmaz. Belirtmek istiyorum ki kart 1050 gücünde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güvenilir bir kanal diye biliyorum.

Bu kart arkadaşimin baska bir kisi işlemci karsiliginda degismek istemis ve bende islemciden daha pahali olduguna eminim.

Bu kart arkadaşimin baska bir kisi işlemci karsiliginda degismek istemis ve bende islemciden daha pahali olduguna eminim.

İşlemciye göre değişir. Şu an 1000TL'ye satılan R5 1600 AF'yi kullanmadan değiştirmek istemişse işlemciden daha pahalı olmaz. İsterseniz GTX 1050 fiyatlarını araştırın. Kaliteli modeller dışında dediğim fiyat bandında satılıyorlar.

Elindeki işlemci yok iste AMD'a 10 7890k vardi bozdu simdi ayni islemciyi bu ekran kartiyla takas etmeyi planliyor zaten elimde GTX 1050 oldugu için bunu gözden çıkarıcak .

Elindeki işlemci GTX 1050'yi besliyorsa takasa gerek yok. Eğer çok istiyorsa arkadaşınız, üzerine cüzi bir miktar para da istesin. En azından öyle alsın.
300-500 arası şansınızı deneyin.

GTS 250'yi satiyorum almak isterseniz iletisime geçebiliriz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı