ASUS geri ödeme kampanyası gerçek mi?

Arkadaşlar peki ben sipariş veririm yarın fatura kesilmezse ne olur? 12'si son gün çünkü faturayı geç keserlerse yararlanamaz mıyım?

Ben sipariş veririm yarın fatura kesilmezse ne olur? 12'si son gün çünkü faturayı geç keserlerse kampanyadan yararlanamaz mıyım?

Vallahi hocam onu kaçırmış olabiliriz ama 150 TL'ye gelmesi de güzel bence tek çekincem ayın 12'si son gün faturayı geç keserlerse kampanyadan yararlanabilir miyim?

Cashbacki almak için ürünün seri numarası gerekiyor hocam.

Arkadaşlar vatan ile konuştum ve faturayı bugün veya yarın kesebileceklerini söylediler. 450 TL'ye satılıyor geri ödeme ile 100 TL olmuş oluyor. ASUS bu geri ödemeyi ne kadar sürede yapar?

Arkadaşlar bunu vatandan sipariş etsek yarın akşama kadar süre var sizce faturası kesilir mi?

Alan arkadaş olmuştur mutlaka vatandan direk kesilip epostaya atılıyor mu?

Arkadaşlar vatan ile konuştum ve faturayı bugün veya yarın kesebileceklerini söylediler. 450 TL'ye satılıyor geri ödeme ile 100 TL olmuş oluyor. ASUS bu geri ödemeyi ne kadar sürede yapar?
Sen aldın mı vatandan?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bunu vatandan sipariş etsek yarın akşama kadar süre var sizce faturası kesilir mi?

Alan arkadaş olmuştur mutlaka vatandan direk kesilip epostaya atılıyor mu?

Sen aldın mı vatandan?

Almayı düşünüyorum, aradım vatanı bugün ve faturayı hemen keseceklerini söylediler. Yarın sabah alınırsa mesela veya bu gece fatura kesiminin 13'ünden olacağını yani 12'sinde olacağını söylediler.

Daha kısa da sürebilir yani?

Almayı düşünüyorum, aradım vatanı bugün ve faturayı hemen keseceklerini söylediler. Yarın sabah alınırsa mesela veya bu gece fatura kesiminin 13'ünden olacağını yani 12'sinde olacağını söylediler.

Fatura kesilince emaile fatura geliyor mu peki?

Yarın saat gece 23.59 a kadar süre var bugün gece alsam yarın akşama kadar fatura kesilir bence ya.

Alırsan buraya da yazabilirsen sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı