ASUS geri ödeme kampanyası gerçek mi?

Arkadaşlar peki ben sipariş veririm yarın fatura kesilmezse ne olur? 12'si son gün çünkü faturayı geç keserlerse yararlanamaz mıyım?

Ben sipariş veririm yarın fatura kesilmezse ne olur? 12'si son gün çünkü faturayı geç keserlerse kampanyadan yararlanamaz mıyım?

Vallahi hocam onu kaçırmış olabiliriz ama 150 TL'ye gelmesi de güzel bence tek çekincem ayın 12'si son gün faturayı geç keserlerse kampanyadan yararlanabilir miyim?

Teknosa mağazasından alın hocam, direkt fatura elinizde olur.

Bence yararlanamazsınız hocam, ASUS'un iletişim adresi vs. varsa sorabilirsiniz.

Neden yararlanamaz?

Neden yararlanamaz?

Pardon Teknosa kampanyaya katılan mağazalardan değilmiş.

Neden yararlanamaz?
Bu ayın 12'si son diyor hocam, 12'sinden sonra kesilir ise nasıl yararlanacak ki?

Hocam Vatandan ayın 12'sinde alsak hemen kesmezler mi fatura?
Bilemiyorum hocam, müşteri hizmetlerine falan sormanız daha iyi olur. E-Fatura gönderilir büyük ihtimal, sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Fatura kesseler bile sizin ürünün seri numarasına da ihtiyacınız var ve bu ürünüzün elinizde olması lazım demek. Bir şekilde satıcı size seri numarasını söyleyebiliyorsa veya direk yarın kargo sizde olabiliyorsa deneyin.

Web'ten alıp gidip mağaza teslimat seçmek istiyorum faturayı hemen alabilirsem olur yoksa sıkıntı

Geri
Yukarı