Elektronik ASUS geri ödeme kampanyası

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Şansıma karşıma çıktı. Tekli kart olarak alınsa pahalıya geliyor (şu anda) ancak hazır sistemler ile beraber çok ucuza geliyor. Şu anda Gaming.Gen.TR'deki bazı ASUS ekran kartlı sistemler çok ucuza geliyor bu kampanya ile aşağıya en alınabilir gördüğüm sistemleri koyuyorum.
Sistemler:
İşlemci 5600 yapılıp alınırsa gerçekten F/P kralı oluyor.
Kasayı beğenmeyenler buna bakabilir.

Şansıma karşıma çıktı. Tekli kart olarak alınsa pahalıya geliyor (şu anda) ancak hazır sistemler ile beraber çok ucuza geliyor. Şu anda Gaming.Gen.TR'deki bazı ASUS ekran kartlı sistemler çok ucuza geliyor bu kampanya ile aşağıya en alınabilir gördüğüm sistemleri koyuyorum.
Sistemler:

Hocam hazırladığım sistem mi daha iyi yoksa sizin önerdiğiniz sistemleri özelleştirip (işlemci Ryzen 5 5600, anakart B550-M) mi alayım hangisi sizce daha iyi? Öneriniz var mı?

Çok güzel kampanya. Kasayı beğenmeyen 400 lira farkla GT301 seçebilir. TUF Bronze PSU, Frekans sistemdeki FSP Hyper'dan çok daha kaliteli.

Kasa harika bu arada çok iyi şık ve sade. Kullanıyorum bir sorununu görmedim. Asus bu sporu yapıyor. Ayrıca geri ödemem onaylandı paranın hesabıma geçmesini bekliyorum.

Son düzenleme:
Klavye aldım 2 ay oldu hala bir geri ödeme vs gelmedi bekliyoruz bakalım insanlar 4 ayda geliyor diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banada 85 gün oldu gelmemişti mail attım 2 gün sonra geldi

Mail attığınızda daha çabuk ilerliyor.
Banada 85 gün oldu gelmemişti mail attım 2 gün sonra geldi
Mail attım, enflasyon felan dedim, hızlanır belki.

Mail attım, enflasyon felan dedim, hızlanır belki.
Hemen cevap yazdılar aşağıdaki gibi bakalım ne kadar sürecek.(uzun sürecek gibi duruyor)

Hello, thank you for participating in this promotion. Your claim has already been approved. The payment of your cashback / shipping of your bonus usually takes place within 90 working days after the release of your application. We are going to initiate the transfer soon.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı