Asus GL552VX-CN312T Nasıldır ?

braveheartz

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, asus'un hepsiburada sitesinde indirime girmiş olan 950m ekran kartlı bir laptobunu gözüme kestirdim. Açıkçası başta GTX 1050'li makine alacağız diye şimdiye dek bekledik ama dolar öyle bir vurdu ki önce 6100 sonra 6300'e çıktı 1050 fiyatları. Bu yüzden 1080p sevdamdan vazgeçerek uzun yıllar kullanabileceğim beni yarı yolda bırakmayacak bir makine tercih edeyim istedim. ASUS GL552VX-CN312T modelini kullananlar veya hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi acaba?

Asus GL552VX-CN312T Intel Core i7 6700HQ 2.6GHz / 3.5GHz 8GB Fiyatı

Fiyatı 3599 TL ve dolara bakıldığında gayet makul görünüyor. Her ne kadar 960m ile arasında uçurum bir fark olsa da -bana göre- en az 3 yıl götürür diyorum. Yorumlarınızı merak ediyorum, sevgiler.

Arkadaşlar kesinlikle uzak durun, üründe HDD yok. Açıklamalarda da bunu belirtmemişler. Yazıktır, ayıptır...

Merhaba... HDD sonradan takılabiliyorsa, bence sorun değil. yalnız ses sistemiyle ilgili bazı olumsuz eleştiriler yapılmış. ben de bu açıdan karar veremedim. acaba sadece kendi hoparlörü mü, yoksa audio çıkışı da mı yetersiz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı