Asus GL553VE İşlemci sıcaklığı ve Termal macun önerisi

DelinQuenTr

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Truzim / Mutfak
İyi akşamlar
Benim Asus GL553VE Modelinde bir laptopum var.
Oyun örneği vermem gerekirse GTA 5'de işlemci 84 derece ekran 77 derecelerde geziniyor sizce normal mı? Bugün Vatan'dan termal macun aldım Rampage TM130 adında sizin bir öneriniz var mı başka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana Vatan'dan bir termal macun öneriniz var mıdır?
Fiyat performans için

Daha iyi olsun dersen

Ben uzun zamandır Xigmatek kullanıyorum F/P olarak gayet iyi.

Bende bunu düşünüyordum internetten baktığımda baya düşürüyor gösteriyor. Ben 19,50tl yazandan aldım 80 85 tam yük olan pc 88e çıktı [emoji2356] Hakketten ucuz malın yahnisi olayı oldu..
Ben kullanıyorum uzun zamandır çokda memnunum. 5-6 ayda bir yenilerim termal macunu. Enson geçen hafta 85 90 derecelerde gecen sıcaklıklar şuan 70 75 derecelerde geziyor oyunlarda. Ucuz termal macunlarım iletkenlikleri düşük olduğu için sıcaklık değerleri aksine artıyor.

Ben kullanıyorum uzun zamandır çokda memnunum. 5-6 ayda bir yenilerim termal macunu. Enson geçen hafta 85 90 derecelerde gecen sıcaklıklar şuan 70 75 derecelerde geziyor oyunlarda. Ucuz termal macunlarım iletkenlikleri düşük olduğu için sıcaklık değerleri aksine artıyor.
Rampage olanı aldım pişman oldum 🤦‍♀️
90 dereceye fırlayan işlemci şuan burda dostum sana çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı