ASUS Gladius II Origin Gaming.Gen TR'de neden ucuz?

Makaleler
10
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Selamlar, ASUS Gladius II Origin uzun süredir baktığım ve almak istediğim bir mouse; fakat aklıma takılan bir şey var: Ürünün fiyatı 800 TL bandında gezerken neden Gaming.Gen TR'de 380 TL?

Sitenin güvenilir olduğunu biliyorum, fakat aynı şekilde aynı ürüne bir sekme daha açılmış ve 800 TL orada yazıyor. Benim 380 TL olandan almam sorun teşkil eder mi, ya da 380 TL yazılmasına rağmen faturada 800 TL kesilmesi gibi bir durum olur mu?

Link:

Bu arada şunu da sorayım, bunu mu yoksa Razer DeathAdder V2 modelini mi tercih etmeliyim? Tutuş şeklim palm grip. Bileğimden orta parmağımın ucuna kadar 18 cm, avucumun bir ucundan diğer ucuna kadar ise 8 cm.

Son düzenleme:
Aynı modeli iki defa yüklemişler sanırım.

Biri 800, diğeri 379 TL.

Sık sık indirime düşüyordu zaten, ilginç olmuş.

Aynı modeli iki defa yüklemişler sanırım.

Biri 800, diğeri 379 TL.

Sık sık indirime düşüyordu zaten, ilginç olmuş.

Peki ben 380 TL'lik modelini satın alırsam sorun olur mu?

Olmaz gibi, daha önceden soran ve alanlar olmuş.

Alternatif olarak şuna bakabilirsiniz.

Pugio'yu test edemedim hocam, elime oturur mu bilmiyorum serçe parmağım biraz uzun ve mouse altına girip aimimi sabote etme konusunda mükemmel :) arkadaşım ASUS Gladius II Wireless kullanıyor ondan denedim ve elime tam oturdu serçe parmağım da hizaya geldi. Pugio konusunda bu yüzden rahatsızım olur mu acaba diye.

Konuya dönecek olursak, şu anda araştırıyorum sorun olur mu olmaz mı diye. Eğer olmazsa DeathAdder tercih edebilirim veya sizin başka bir tavsiyeniz var ise. Elimin özelliklerini ve tutuş şeklimi yazdım zaten.

Ağır ve gecikme değeri yüksek denilmiş. Pugio 2 daha mantıklı, kullanıyorum ve onerebilirim. Pugio 2 bile ağır denilirken 124 gram kablosuz mouse alınmaz bence.

Ağır ve gecikme değeri yüksek denilmiş. Pugio 2 daha mantıklı, kullanıyorum ve onerebilirim. Pugio 2 bile ağır denilirken 124 gram kablosuz mouse alınmaz bence.

Hocam elime oturur mu bilmiyorum dediğim gibi. Denemem lazım çevremde de Pugio kullanan biri yok. Mağazalarda da deneyebilmem için bir bölüm göremedim ben.

Hocam elime oturur mu bilmiyorum dediğim gibi. Denemem lazım çevremde de Pugio kullanan biri yok. Mağazalarda da deneyebilmem için bir bölüm göremedim ben.
Elinize oturur ancak serçe parmak rahat eder mi bilemem. 19 cm elimle hem Viper Mini hem de Pugio II kullanabiliyorum. Boyut olarak şuradan inceleyebilirsiniz:
1632507290813.png

Yeni konular

Geri
Yukarı