ASUS GPU Tweak II fan ayarı harici ayar yok

• Konuyu başlatan kuxa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 910

kuxa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün gece ASUS GPU Tweak II kullanırken bütün ayarlar profiller duruyordu ve soldaki monitör kısmında da her bilgiyi gösteriyordu ama şu an da sadece fan Speed vs Memory usageyi gösteriyor ve fan Speed harici ayar yapamıyorum nasıl düzeltebilirim? Silip yeniden indirmeyi ve başka sürüm yüklemeyi denedim.

Dosya Ekleri

• gputweak.png
    gputweak.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün gece ASUS GPU Tweak II kullanırken bütün ayarlar profiller duruyordu ve soldaki monitör kısmında da her bilgiyi gösteriyordu ama şu an da sadece fan Speed vs Memory usageyi gösteriyor ve fan Speed harici ayar yapamıyorum nasıl düzeltebilirim? Silip yeniden indirmeyi ve başka sürüm yüklemeyi denedim.
Aynı sorun bende de var kimse de bir şey yazmamış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu programın 3.sü çıktı bunu deneyin bir de

Geçen bir arkadaş ta yazmıştı onda da olmuş ancak tesadüf bir yerde okudum yanlış bilgilendirmek olmasın ama galiba ekran kartı sürücüsü ile alakalı diyorlar yeni sürücü çıkmış galiba ben AMD kullanmadığım için bilmiyorum. NVIDIA kullanıyorum.

onlar zaten var fakat fan hızı gibi ayarlar yok neden kaynaklanıyo bilmiyorum.

Ok ile işaretlemiş olduğum alanlara tıkladınız mı? Oraya tıklayıp açacaksınız belirttiğiniz ayarları. Tekrar görsel atıyorum;

1654870871672.png

1654870916811.png

1654870964958.png

1654870982548.png

Düzeltme: Tıklamışsınız sanırım, şimdi tekrar attığınız görsele bakınca farkettim. Programı silip yeniden kurmayı denediniz mi? Bende ilk kurulumda default olarak geldi bu ayarlar, enteresan.

Yeni konular

Geri
Yukarı