Asus Gpu Tweak Yazılımı ile Fan Kontrolü

M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu yazılımla ilgili bir sorum var. Benim Asus HD 7790 ekrankartım var. Bu programda aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi fan hızı ayarlamak için bir kontrol bölümü var. Bildiğiniz gibi kartımda 2 tane fan var. Resimde gösterdiğim yerde ''FAN1 Speed(%)'' yazıyor. Böyle yazdığı için 1 fanımı kontrol ediyor ya da 2 fanımı kontrol ediyor ?

sdf-png.2604

KS
M

Mertcan Başel

Ziyaretçi
Çubuğu kaydırdım ama fan2 yazmıyor.

M.Mert.

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bir şey merak ettim de ondan soruyorum bu konuda şimdi her markanın farklı yazılımları var. Örnek olarak Asus gpu tweak , MSI Gaming App , Afterburner gibi bu yazılımları diğer markada çalıştırabilirabilir miyiz? Yani MSI marka bir ekran karti alıp GpuTweak ile fanlarının hızını veya bellek hızını ayarlayabilir miyiz?

monaktus

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Bir şey merak ettim de ondan soruyorum bu konuda şimdi her markanın farklı yazılımları var. Örnek olarak Asus gpu tweak , MSI Gaming App , Afterburner gibi bu yazılımları diğer markada çalıştırabilirabilir miyiz? Yani MSI marka bir ekran karti alıp GpuTweak ile fanlarının hızını veya bellek hızını ayarlayabilir miyiz?
Ayarlanıyor. Sonuçta hepsi aynı gpuyu kullanıyor. Kendi programlarını kullanmak, bence daha iyidir.

Yeni konular

Yukarı