ASUS GTX 750 Ti ekran kartı sürücüsü güncellerken mavi ekran hatası

ozan_deux

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Günlük işlerimi yapabilmek adına eski bilgisayarımı tekrar kullanmaya başladım, hazır başlamışken de Windows 10 yükseltmesi yaptım.
Ancak ekran kartı Driver'ını güncellemek istediğim zaman mavi ekran almaktayım. Ekran kartında bir problem var mı emin değilim ne yazık ki. Oyun oynarken herhangi bir sorun yaşamıyorum, yalnızca güncelleme esnasında sorun yaşıyorum.
Ekran kartı driverlarını silip baştan yüklemem bu konuda yardımcı olur mu? Eğer öyle ise bunun en doğru yolu nedir? Aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

Bilgisayarımda AMD Phenom II X4 işlemci, Gigabyte anakart(modelini hatırlamıyorum, gerek olursa bakıp öğrenirim) ve 6 GB RAM var. 550 Watt güç kaynağı kullanıyorum(oldukça yeni, alalı 2-3 seneyi geçmedi)
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mavi ekran kodunu da yazsaydınız keşke, tonla şeyden kaynaklanıyor olabilir.
Haklısınız, açıkçası koda dikkat etmemiştim.
Ancak bugün tekrar driver güncellemesi yapıp hata kodunu paylaşmayı düşünürken başka bir sorun çıktı. Bilgisayar açılış ekranında takılıyor. Sorunun harddisk olduğunu düşünüyorum, çünkü harddiski çıkarıp bilgisayarı çalıştırınca takılma olmadı. Sanırım yeni bir harddisk(veya ssd) aldıktan sonra ekran kartı ile ilgili yardımınızı rica edeceğim.
Teşekkürler.

Haklısınız, açıkçası koda dikkat etmemiştim.
Ancak bugün tekrar driver güncellemesi yapıp hata kodunu paylaşmayı düşünürken başka bir sorun çıktı. Bilgisayar açılış ekranında takılıyor. Sorunun harddisk olduğunu düşünüyorum, çünkü harddiski çıkarıp bilgisayarı çalıştırınca takılma olmadı. Sanırım yeni bir harddisk(veya ssd) aldıktan sonra ekran kartı ile ilgili yardımınızı rica edeceğim.
Teşekkürler.
İsterseniz yeni konu açabilirsiniz.

Minidump dosyalarını paylaşabilir misin?

Minidump dosyalarını paylaşabilir misin?
Şu an ne yazık ki pc açılmıyor(sanırım harddisk öldü),hiçbir işlem yapamıyorum.Tekrar kullanmaya başladığımda paylaşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı