Asus gtx 760 ultra ayarlarda kaç sene götürür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

power

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Asus gtx 760 ekran kartı beni ultra ayarlarda kaç sene götürür?

2014 oyunlarını bile +30 fps de ultra açamayabilir bunu bilemeyiz ama ortalama bir oyuncuyu 3 yıl tatmin edecektir.

Ben GTX 760 ile NFS Rivals - COD ghosts - CRİSYSİS3 - gibi oyunları 1400x400 çözünürlükte ultrada kasma ve takılma olmadan oynadım. :)

Tam bişey diyemeyiz. Her zaman teknoloji dünyası güncelleniyor. Mevcut duruma göre 3 yıl götürür.

Ben GTX 760 ile NFS Rivals - COD ghosts - CRİSYSİS3 - gibi oyunları 1400x400 çözünürlükte ultrada kasma ve takılma olmadan oynadım. :)

Oynayamazsınız demedim zaten. NFS Rivals bir yarış oyunu ve grafik gereksinimi yüksek değil. Ghosts zaten aynı motorun ısıtılıp ısıtılıp önünüze konulan bir versiyonu. Crysis 3 ? Bi bakalım ne zaman çıkmış... Şubat 2013, yani neredeyse bir sene önce. E bir de çözünürlük 1080p olamyınca oynayın artık.

GTX 760 Metro last Light'ta kaç FPS vermiş ona bakalım:

NVIDIA GeForce GTX 760 2 GB Review | techPowerUp

Yani 300 tl üzerine koyupta gtx 770 almama gerek var m? 3 yıl için.

3 yıl götürür kardeşim güle güle kullan :D

Oynayamazsınız demedim zaten. NFS Rivals bir yarış oyunu ve grafik gereksinimi yüksek değil. Ghosts zaten aynı motorun ısıtılıp ısıtılıp önünüze konulan bir versiyonu. Crysis 3 ? Bi bakalım ne zaman çıkmış... Şubat 2013, yani neredeyse bir sene önce. E bir de çözünürlük 1080p olmayınca oynayın artık.

GTX 760 Metro last Light'ta kaç FPS vermiş ona bakalım:

NVIDIA GeForce GTX 760 2 GB Review | techPowerUp
Ek olarak Burak abi gerçekten ULTRA olarak yorum yapabilmek için AA, AF gibi ayarların da son seviyeye getirilmesi gereklidir diye düşünüyorum ve bu durumda 3 yıl ultrada götürür diyen tüm arkadaşların tezleri çürür.

Her oyunu ULTRA'da bence de uzun süre götüremez ama 3 sene high, 4-5. senelerde de medium-high arası götürür mü acaba?
Öngörmesi çok zor biliyorum ama merak ediyor insan :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı