Asus GTX 770 Direct CU II Oyunlarda Düşük Fps Alıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Raichu

Hectopat
Kullandığım ekran kartı Asus GTX 770 Direct CU II 2 GB 256 Bit. Counter Strike Global Offensive'de arkadaşım Ultra 1920-1080 grafiklerde 250 Fps aldığını söylüyor. Ben 90 Fps alıyorum. Ayrıca Arma 2 oynarken 16-20 fps arası oynuyorum. Sizce kartımda sıkıntı mı var ?

İşlemci FX 6300
8 GB Ram

Başka istediğiniz bilgi varsa yazabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşına sor bakalım V-sync açık mı ? Arma 2 oyununuz korsan olduğu için olabilir. Güncel olmadığı için olabilir. Sürücüler güncel mi ?

Arkadaşına sor bakalım V-sync açık mı ? Arma 2 oyununuz korsan olduğu için olabilir. Güncel olmadığı için olabilir. Sürücüler güncel mi ?

Oyunum orjinal , sürücülerim güncel. Anlamıyorum neden bu kadar düşük fps alıyorum.

OceanWave orjinallikle alakası yok bizzat ben test ettim. Bende'de frame düşmesi var hiç bir zaman çözemedim oyunlar orjinal.

Anakartında iyiymiş. Powerin de yeterli. Bu şekilde sana ancak şunları söyleyebilirim: Anakartını güncelle. Windows 8.1 kur. Oyunu Experience ile optimize et. Eğer yine sorun devam ederse yakınındaki bir arkadaştan teker teker parçaları değiş ederek deneme yanılma yolu ile sorunun hangi parçadan kaynaklı olduğunu bul.

Hocam arkadaşınızın interneti sizinkinden iyi olabilir. CS gibi oyunlarda FPS düşmesi çok oluyor.

Anakartında iyiymiş. Powerin de yeterli. Bu şekilde sana ancak şunları söyleyebilirim: Anakartını güncelle. Windows 8.1 kur. Oyunu Experience ile optimize et. Eğer yine sorun devam ederse yakınındaki bir arkadaştan teker teker parçaları değiş ederek deneme yanılma yolu ile sorunun hangi parçadan kaynaklı olduğunu bul.

Anakartım güncel , Arma 2 experienceden optimize edilmiyor. Ayrıca pek donanım bilgim yok. Windows 7 yüklü bilgisayarımda. En yakın zamanda Windows 8.1'e çevirmeye çalışıcam.

Oyunum orjinal , sürücülerim güncel. Anlamıyorum neden bu kadar düşük fps alıyorum.

Ben de aynı sistemi siparis verdim kardesim. Senin skypen varsa eklersen sevinirim [email protected].

Bu arada sistemden sikayetci oldugun veya tavsiye edebilecegin şeyler varsa söylersen sevnirim. Ancak ben gtx 760 alıcagım oyunlarda ultra olmasada mediumda suandaki 2014 deki tum oyunları oynarmıyım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı