ASUS GTX 780, 3GB, PCIExp Ekran Kartı nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

marrymearchie

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar geçen mönitör sormuştum şimdi de ekran kartı soracağım. Aslında ben asus gtx 780 direct cu ii alacaktım fakat bayağı uzun süredir bekliyorum hala gelmedi Türkiye'ye . Bu yüzden ASUS GTX 780, 3GB, PCIExp Ekran Kart bunu mu alayım yoksa başka bir markanın gtx 780'inini mi alayım , direct cu ii'yi mi bekleyeyim bilemedim yardım ederseniz sevinirim. Öneriye açığım benzer kalitede bildiğiniz Amd kart da önerebilirsiniz. Güç kaynağım 750 watt bütçemde 2000'in çok az üssü( 2100-2200 vs.) önerilerinizi bekliyorum.

Tam bütçeni belirterek sistem tavsiyesi isteyebilirsin.
Örnek: 2000 TL Oyun amaçlı sistem toplama... Gibi...

Zaten öbür parçalar belli bu ana kartla monitörü belirleyememiştim . O yüzden soruyorum .

Beklerim dersen tabi ki GTX 780 DCII bekleyebilirsin. Bekleyemem dersen GTX 770 DCII alabilirsin. Artan parayı da başka şeylere ayırabilirsin.

Ben olsam beklerdim. GTX 780 ile uzun süre çok rahat edersin. GTX 770 ile de rahat edersin fakat. Acelen yoksa bekle derim.

Eğer sizin sisteminizde işlemci soğutucusu, SSD falan var ve sadece ekran kartı alacaksanız GTX 780 DirectCU II'yi bekleyin, ancak bu parçalar yoksa benim birazdan yapacağımı yapıp GTX 770 DirectCU II, Corsair H100i ve 120 GB SSD alın daha mantıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı