Asus GTX 780 Direct CU II

marrymearchie

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar, bazılarının bildiği üzere yeni bir PC toplamak üzere forumda bir başlık açmış ve PC'mi toplamıştım ve bu kartın(Asus GTX 780 Direct CU II) gelmesini bekliyordum. Dün Vatan'a geldi fakat 2.607 TL gibi uçuk bir fiyata geldi. Benim bu fiyata bu kartı almamın mümkünatı yok. O yüzden Nova'ya da baktım orda ise 1.800 - 1.900 küsür idi. Ben en geç 10 gün içinde sistemi toplayacağım. Bu yüzden Gigabyte GTX 780 Windforce'u düşünmeye başladım. İnternetten de okuduğum yorumlarda Çok başarılı bir kart olduğu hatta Asus'tan falan başarılı olduğu yazıyordu. Okuduğum kullanıcı yorumları da bu yönde idi. Sorularım ise şunlar.

Asus'un fiyatı iner mi ? Ya da kart 10-15 gün içinde Nova'nın stoklarına girer mi ?

Siz hangi kartı tercih edersiniz ?

Bu kalitede bildiğiniz güzel AMD kart var mı mı ?

Bu ürünleri Amerikadan Gönder gibi bir hizmetle sipariş edebiliyor muyuz bu kartları ? Çünkü o tür bir alışveriş ile bu kartı bile rahat alabiliyorum Newegg.com - SAPPHIRE 100350GAMESR Radeon HD 7990 6GB 384-bit x2 GDDR5 PCI Express 3.0 x16 HDCP Ready CrossFireX Support Video Card .

Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus'dan başka karta yönelme derim. Ben buraya geldiğimde Asus'u çok övüyorlar diyordum, pek sallamıyordum. Şimdi kartı alınca GPU Tweak programı yetti :D Bu kadar sessiz ve soğuk çalışan bir kart olamaz. Üstelik benim Casper yan kapağı açık kasamda :(. Demek istediğim Asus veya Msı al. Başka markaya yönelme. %10 Fan hızında en fazla 68 derece gördüm.

Newegg sadece Amerika içine temin eder. Ayrıca ASUS'un referansıda kötü değil ama DC II al. Nova'nın stoklarına girebilir.

Bence 10 gün içinde diğer parçaları al. GTX 780 DC II stoklara girerse onu al.

Herkes böyle mi düşünüyor ? E bu fiyat ne olacak peki :D .

- - - Güncellendi - - -

Zaten Amerika'dan Gönder'in mantığı da o. Size Amerika içinde bir adres veriyor siz oraya kargolatıyorsunuz ürünü, o da gelen ürünü sizin Türkiye adresinize kargoluyor.

- - - Güncellendi - - -

Daha çok görüş alabilir miyim lütfen ? :)

Merhabalar, bazılarının bildiği üzere yeni bir PC toplamak üzere forumda bir başlık açmış ve PC'mi toplamıştım ve bu kartın(Asus GTX 780 Direct CU II) gelmesini bekliyordum. Dün Vatan'a geldi fakat 2.607 TL gibi uçuk bir fiyata geldi. Benim bu fiyata bu kartı almamın mümkünatı yok. O yüzden Nova'ya da baktım orda ise 1.800 - 1.900 küsür idi. Ben en geç 10 gün içinde sistemi toplayacağım. Bu yüzden Gigabyte GTX 780 Windforce'u düşünmeye başladım. İnternetten de okuduğum yorumlarda Çok başarılı bir kart olduğu hatta Asus'tan falan başarılı olduğu yazıyordu. Okuduğum kullanıcı yorumları da bu yönde idi. Sorularım ise şunlar.

Asus'un fiyatı iner mi ? Ya da kart 10-15 gün içinde Nova'nın stoklarına girer mi ?

Siz hangi kartı tercih edersiniz ?

Bu kalitede bildiğiniz güzel AMD kart var mı mı ?

Bu ürünleri Amerikadan Gönder gibi bir hizmetle sipariş edebiliyor muyuz bu kartları ? Çünkü o tür bir alışveriş ile bu kartı bile rahat alabiliyorum Newegg.com - SAPPHIRE 100350GAMESR Radeon HD 7990 6GB 384-bit x2 GDDR5 PCI Express 3.0 x16 HDCP Ready CrossFireX Support Video Card .

Şimdiden Teşekkürler.
Bence 2.600 tl o karta verene kadar Asus'un Türkiye'ye geçen hafta getirdiği;ASUS HD7970 MATRIX PLATINIUM DIRECTCU II

Ekran kartını tercih etmelisiniz performans olarak gtx 780 ile aynı performansa sahiptir.
VATAN COMPUTER - ASUS - HD7970 Matrix Platinium DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart
VATAN COMPUTER - ASUS - GTX780 DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Kartları art arda koydum isterseniz bakıp o parayı vermemeniz gerektiğini kendiniz görün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 2.600 tl o karta verene kadar Asus'un Türkiye'ye geçen hafta getirdiği;[h=1]ASUS HD7970 MATRIX PLATINIUM DIRECTCU II[/h]Ekran kartını tercih etmelisiniz performans olarak gtx 780 ile aynı performansa sahiptir.Hatta daha hızlı bir karttır
VATAN COMPUTER - ASUS - HD7970 Matrix Platinium DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart
VATAN COMPUTER - ASUS - GTX780 DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Kartları art arda koydum isterseniz bakıp o parayı vermemeniz gerektiğini kendiniz görün.

Yapmayın Allah aşkına?

Saçmalamayın lütfen HD 7970 Matrix Platinum nere GTX 780 nere?

GTX 780'in özel tasarımları GTX Titan'a yetişiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı