Asus GTX 970 vs MSI GTX 970?

Coherence

Hectopat
Gereginden fazla arastirdim ekran kartini, sonunda istedigim ekran kartini buldum, sadece markada kaldim Asus mu MSI mi diye. Şimdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarindaki farka baktim ama yine de sorma geregi duydum cunku Asus markasini hafife almadigim icin, MSI'da yeterince bilgim olmadigi icin boyle bi konu actim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI gerek yazılımsal gerek fiziksel açıdan daha iyi bence benim tercihim MSI olurdu fakat sessiz oyunculuk seviyorsanız ASUS bir adım daha önde.
Belli bir ısıya ulaşmadan fanların dönmeme özelliğinin sadece Strix serisinde olduğu günler geride kaldı. Yanılmıyorsam artık bu özelliği Nvidia kendi içinde barındırıyor. Bir de son devirde ASUS' un çok ses yaptığını söylüyorlar.

Ben MSI tercih ederdim gerek görünüşü gerek yazılımsal olarak ASUS 'u geçiyor bence ve fanlar dönmeden önceydi galiba hafif geri dönüp sonra dönmeye başlıyor üzerindeki tozu atmak için.

Soğutma olsun, yazılımları olsun msi daha iyi. Msi markasının fan teknolojileri daha gelişmiş. Yani çoğu konuda msi daha iyi. Ben msi öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı